Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert kel fel 2 etetes kozott?

Miert kel fel 2 etetes kozott?

Figyelt kérdés
Korababam 2 honappal jott hamarabb, 1 hete vagyunk itthon, elso gyerek. 3 orankent etetem, tapszeres baba sajnos. Neha vegigalussza a ket etetes kozotti idot, mint a bunda. Elofordul, hogy bar nem konkretan nem ebred fel, nem is sir, de nyekereg, nyuszog. Aztan abbahagyja es 10 perc milva megint. Illetve az is elofordul h teljesen felebred, ilyenkor felveszem es probalom visszaaltatni. Eleg hullamzo. Ennek mi lehet az oka? Adjak neki tobbet enni? Bocsanat ha nagyon buta a felvetes, elegge kezdo vagyok...
2019. júl. 22. 16:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Olyan is van a ket verzio kozottt van es mehezen tudom eldonteni h most felvegyem e vagy hagyjam nyuglodni :(
2019. júl. 22. 16:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem alszanak egész nap a babák, persze hogy ébren is van. Én mindig felvettem mindegyik gyerekem, ha láttam, hogy valami baja van, nyüglődik. Azt a gyerekemet is, aki betegség miatt sírni nem tud.
2019. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egész nap aludnia. Mozgott a hasadban is, nem? 😉 Egyébként tápszerrel is etetheted igény szerint, nem egy gép, hanem ember.
2019. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A kis sulya miatt nem tanacsolta egyik orvosa se egyelore azvigeny szerinti etetest. 2100 grammal hoztuk haza.


Csak az a furi hogy ha ebren van akkor nem csak ugy nezelodik aranyosan, hanem ugyanugy nyekereg🤷🏼‍♀️ Csak nyitott szemmel. Nincs neki olyan hogy jo ebren vagy es nyugi elvagyok par percig hanem mint nyugtalan lenne egyfolyataban vagy nem is tudom

2019. júl. 22. 17:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Az en babam 33 hetre jott. Pici sulya miatt amig el nem erte a 3 kg-ot addig harom orankent javasoltak az eteteset, azota igeny szerint eszik. Az en babam is ilyen kis nyekergos volt,vagyott a kozelsegemre azert sirdogalt ha egyedul volt a kisagyban. Mindig kivettem,megoleltem,ringattam volt mikor enekeltem neki es mindig megnyugodott. Valoszinuleg vagyik a kozelsegedre hiszen meg uj neki ez a vilag. Mar ,4 honapos ugyesen alszik magaban is amikor visszateszem a kisagyba de ha nyoszorog akkor kiveszem es ugyan ugy megnyugszik. Egyebkent nem muszaly neki egesz nap aludnia ha felebred foglalkozz vele! Beszelgess neki,mosolyogj ra stb.
2019. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ebren is kell lennie eleinte en is mindig altatni akartam fogalmam nincs miért nem voltam teljesen beszamithato a faradsagtol. De igen a rossz hir hogy a legtöbb pici baba amikor ebren vam sajnos eleinte csak nyuglodni tud :( de nyugi nem lesz ez így sokáig!
2019. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na az utolso jol leirta szoval nem az a bajom h ebren van hanem h engem le se sz.r csak nyuglodik😃 jo ezt nyilvan viccbol irom ilyen stilusban de ertitek...
2019. júl. 22. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan kérdező, mégis mit csináljon még szegény? :) Ő erre képes, nincs ezzel semmi gond. Nem alszanak egész nap a babák. Ők is vannak ébren, nem csak esznek, meg kakilnak, a közhiedelemmel ellentétben sem.:) Majd ahogy mennek a hetek, egyre jobban lesz szervileg, idegrendszerileg képes arra, hogy felfedezze a külvilágot és egyre többet tudsz majd vele foglalkozni és fog ő is veled foglalkozni.
2019. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!