Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a szepa szorongás? Én már...

Ez a szepa szorongás? Én már nem értem.

Figyelt kérdés
Az egy évesem egész nap mászik utánam és felkapaszkodik a lábamba. Közbe hisztizik hogy vegyem fel. Persze mikor felveszem akkor meg leakar menni. Viszont az apjaval is elvan ha ő itthon van. Másik az, hogy hajnalban szó szerint órákat a mellemen van. Lehet bunkón hangzik de már utálok szoptatni ezmiatt, és utálom azt is hogy 10 órán át a wc-re nemtudok elmenni rendesen mert jön és feláll rám. Semmi játék nem köti le, de ha én probalok játszani vele pl labdázni, kb 2szer visszagurítja, utána meg szélsebesen mászik hozzám. Idegesít már ez az egész esküszöm! Mitöl lehet ez és meddig tart még?
2019. aug. 23. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
1 eves korban (12 ill. 14 honaposan) novekedesi ugras van, olyankor 2-5 napig jellemzo lehet ez a mellencsunges. En haton hordoztam, igy tudtam csinalni a dolgom, es o is elvolt.
2019. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Én leválasztanám, ez baromi fárasztó lehet, 1 éves nem kisbaba, már nem csak a cicivel kellene foglalkoznia.
2019. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az (klasszikusan 8 hósan kezdődik és egy-másfél évesen a második felvonása jön), akkor hagyni kell, hogy mindenhová kövessen, hamarabb túl lesztek rajta. Hajnalban próbáld meg egy kis vízzel megkínálni. Valószínűleg, ha lenne cumija vagy az ujját szopná, azzal altatná magát, ami kényelmesebb lenne neked, de van baba, aki nem fogad el semmit, és ha ragaszkodsz az alvásodhoz, csak a sírni hagyás a másik opció :( és hogy szkafanderben alszol :)
2019. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
...rációs
2019. aug. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!