Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mulik el ez a szorongas...

Mikor mulik el ez a szorongas a baba miatt?

Figyelt kérdés
Hazahoztuk a kisfiamat es egyszeruen egy romcs vagyok pedig 2 napja vagyunk meg csak itthon. Egesz jo baba pedig de megis... gyomorgorcs van a gyomromban h vajon minden jol csinalok e, fazik e, ha nem evett eleget akkor vajon nem lesz e ehes hamarabb de akkor hogy osztom fel ujra a 3 orakat.. csomo aprosag de egyszeruen egy idegroncs vagyok :((((
2019. júl. 18. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem túl korai még neked a gyerek!
2019. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha így folytatod, be fogsz csavarodni. Vedd lazábbra, ez nem atomfizika, jön ösztönből. Pelenkázás/etetés. Fektetheted magadra, ahol aludhat, vagy leteszed. Nem kell görcsölni a 3 órákon, ha 1 óra múlva éhezik meg, akkor egyen. Ez a 3 órás dolog idejét múlt. Ha fázik/melege van, vagy egyéb más a gond, úgyis sírni fog. Inkább élvezd ezt az időszakot, hamar elmúlik.
2019. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Nincs már 3 óránként etetés. Igény szerint szoptasd!

A nyakát/hátát nézd, hogy fázik-e! A kezük lábuk még hideg.

2019. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Pròbàlj, lazìtani, de szerintem ez nem akkora baj. Nem jön mindenkiből ösztönösen az egèsz. Voltak a környetedben babàk koràbban? Làttad közelebről hogyan gondozzàk őket? Ha nem igazàn, akkor ne lepődj meg! Megszokod, gondolj arra h 14-15 èvesek is fel tudnak nevelni gyereket, te is kèpes vagy rà. Mindennek nem kell tökèletesnek lennie. A gyereknevelèshez sok rugalmassàgra lesz szüksèged, ezt tudatosan pròbàld megszokni :) belejössz, de tudatosan figyeld h hibàzni lehet, fogsz is, lendülj tùl rajta, ne rugòzz mindenen feleslegesen!
2019. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem tápszeres felesleges 3 órázni, úgyis szól ha éhes. Amúgy nekem is ilyen gyomorgörcsöm volt, hogy mindent jól csinálok e, még a szuszogását is hallgattam, de volt légzésfigyelőnk is. Annyira rá voltam kattanva, hogy vesz e levegőt, hogy előbb ébredtem éjszaka mint ő. Fura, de éreztem mikor fog felkelni, pedig igény szerint szoptatott baba volt. Kb másfél éves koráig rettegtem, persze mindig változott mitől. A hozzátáplálás nekem maga volt a rémálom, attól féltem, hogy félrenyel, persze ez is elmúlt. Az első válaszolóval meg ne törődj, ez nem korfüggő, hogy aggódsz e. Amúgy igen egy szülő az élete végéig aggódik a gyermekéért. A második gyerekkel már sokkal könnyebb, feleannyit sem stresszelek, mint az elsőnél.😊
2019. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Elso, te egy gyoker vagy, mar ne haragudj...

Egyebkent tapszeres baba, azert etetem 3 orankent

2019. júl. 19. 02:39
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
A tápszeres babát is igény szerint etetni, csak mondom. Három tápszeres babám volt.
2019. júl. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a gyerekorvos es a neonatologus h egyelore etessem 3 orankent, mert koraszulott egy (31.het) 🤷🏼‍♀️
2019. júl. 19. 11:09
 9/9 Nusy83 ***** válasza:

Szia szerintem főleg az első időkben tök természetes h szorongsz velem a mai napig előfordul pedig 36 múltam és lassan 6 hós a lányom.

Sokat javul majd ez az érzés hidd el de ha te is kicsit rugalmatlanabb vagy mint pl én szerintem inkább meg kell tanulni ezt a helyzetet kezelni.

Nekem is vannak olyan napok h ha pl változik vmi (és mindíg változik 😅) ki akadok v ráparázok h most akkor mi lesz de vhogy mindíg kialakul. Szóval próbáld meg elfogadni hogy ezentúl nem te irányítod az életed 😅

Ja és ha koraszülött a babód az orvosod utasítását kövesd szerintem.

2019. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!