Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti megmutatnátok a gyerekeitek...

Ti megmutatnátok a gyerekeiteknek a Teletabi meséket?

Figyelt kérdés
Én ezen nőttem fel. Semmi mást nem néztem szinte,annyira imádtam babaként/gyerekként. De miért van az, hogy a mostani fejemmel félelmetesnek találom őket? Tudom, hogy be lett tiltva mert a kék teletabi azthiszem meleg. De most komolyan csak szerintem beteges mese? Mondom ezt úgy,hogy kiskoromba tátott szájjal bámultam és meg se fordult a fejembe, hogy félnem kéne.
2019. aug. 26. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
NEM. Épp elég hülyeséget találnak maguktól is. Engem a Teletabi már gyerekként is idegesített. Inkább klasszikusokat mutattam a gyerekeknek. Ahol még normális, szépen megrajzolt szereplôk vannak és szépen beszélnek. (Pl.Vuk, Lúdas Matyi, Frakk, Dr.Bubó, Mézga család, Macskafogó, Disney klasszikusok)
2019. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Hát én gyerekként is nagyon fogyatékosnak és butának gondoltam ezt a mesét.
2019. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ja az lrmaradt, hogy nem mutatnám meg a gyerekeimnek.
2019. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Megnéztük youtube-on, akkora baromság, hogy az valami hihetetlen, a kétéves lányom se szereti, sokkal jobb pl. a peppa malac.
2019. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Heh, a testvéreim imádták. De nem, én a gyerekemnek nem mutatnám, szimplán mert nincs akkora tartalmi/minőségi értéke. Megmutatni jókat mutatnék, a tévéből hogy mit fog majd látni az megint más kérdés, de szándékosan középszerű gagyi mesét nem mutatnék.
2019. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

NEM!!! SOHA. öcsém volt a teletubby korosztaly. Imádta. Anyám tanítónő, szerinte egyebkent jó fejlesztő mese, mert mindent 80x elismetelnek szóval nem káros a gyerekre, sőt. (Most ez netto baromság, hogy Tinkywinky langyi, mi röhögtünk rajta, öcsémnek nem tunt fel- 10 év korkulonbseg- szóval emiatt betiltani agyhalal)


Viszont basszus felnőtt idegrendszerrel anélkül hogy ne vagd fel az ereidet ezt nem lehet hallgatni. Szóval én önvédelemből nem mutatnám meg.

2019. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!