Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan szulok akik...

Vannak itt olyan szulok akik elhalasztottak vagy nem adatjak be babaiknak a "kotelezo" oltasokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom Mo-on ez lehetseges-e, de mi kulfoldon elunk es nagyon sokat hallani arrol, hogy mennyi hosszutavu mellekhatasa lehet ennek a sok oltasnak amiket manapsag beadnak a babaknak/kisgyerekeknek. Vannak itt olyanok akik egyaltalan nem vagy nem minden oltast adattak be a gyerekeiknek? Ha nem miert es melyiket nem?
2009. nov. 19. 04:41
 1/3 anonim ***** válasza:
itthon szerintem nem nagyon fogsz ilyen anyukát találni. volt egy pár, aki a 15 hónapos gyerekének nem adatta be, aztán született egy precedens értékű per, ahol végül felmentették őket, de ettől függetlenül szerintem a kötelező oltásokra szükség van. egyébként az USA-ban 25 féle védőoltást kap meg a gyerek 2 éves koráig, ott szerintem már én is szabotálnék egy párat, de itthon azért a kötelezőek nem olyan sokfélék, inkább csak attól tűnik soknak, hogy vannak emlékeztetőoltások. kell az, itthon csak a legszükségesebbek ellen oltanak kötelezően.
2009. nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Háát,én úgy tudom, ezt itthon büntetik, elég keményen.

Én beadattam, emiatt, de elgondolkodtam sokszor, hogy jól tettem-e.

2009. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, mi az USA-ban elunk. Emiatt is aggodom es erdeklodom. Azt gondoltam hogy Mo-on nem fogok ilyet talalni, de valahol mashol vagy valakinek a valakije? Nagyon nehez dontes ez, mert nem vagyunk orvosok. Felelotlenek sem akarunk lenni, de rengetegnek talalom ezt a 25 oltast es felek a mellekhatasaiktol is.

Azert koszi a valaszokat es varom meg masoket is a temaban.

2009. nov. 19. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!