Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már hozzataplalom a babát...

Ha már hozzataplalom a babát de még szoptatok is akkor hogy veszem észre ha már kevés a tejem?

Figyelt kérdés
Eddig csak anyatejes volt és már egy szopi ki is van váltva de néha úgy érzem hogy kevés a tejem. Valakinek valami tapasztalat?

2019. aug. 27. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor már nincs "kevés tej", mert ehet és ihat mást is. Ha kéri, kap anyatejet éves után, ha nem, akkor nem. De már nem csak ezen múlik a fejlődése.

Ne is stresszeld magad ezzel!

Innentől a szopizásból egyre inkább az összebújás része lesz a legfontosabb.

2019. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem erre én is gondoltam. 🙄De hó na tudom, hogy az esti szopi után ő jól lakott? Főleg ha nem akar elaludni mert izgága és egyből arra is gondolok, hogy esetleg éhes :/
2019. aug. 27. 20:25
 3/4 A kérdező kommentje:
*de honnan bocsánat :)
2019. aug. 27. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kínáld meg valami tartalmasabbal, pl. tejpéppel. Ha éhes, akkor megeszi. 🤷‍♀️

Nálunk este fordított a sorrend. Vacsora, és utána szopizás összebújva. Tele pocakkal 5 perc alatt beájul.

2019. aug. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!