Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor is hullhat a hajam...

Akkor is hullhat a hajam kismamakent, ha szedek vitamint es nem szoptatok?

Figyelt kérdés

Terhesen teljesen rendben volt a verkepem, tokeletes volt. Iszonyu sok penzt koltottem Femibion vitaminra, majd terhesseg utan Merz vitaminbol ettem 4 dobozzal.

A hajamon terhesseg alatt nem vettem eszre valtozast, viszont utana telis-tele lettem babahajjal es elkezdett nagyon noni a hajam, gyonyoru fenyes lett.

Most egy eves a gyerekem, es hullik a hajam!! Szerintetek mi okozhatja? Vasat es merz drazset meg mindig szedek. Nem erzem betegnek magamat. Nem szoptattam 1 honapnal tovabb. A szules megviselt de kb fel ev utan ujra a reginek ereztem magamat. Fogamzasgatlot nem szedek.


2017. aug. 23. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljes vérkép! Azonnal. Abból kiderül, hogy csak a szoptatás-terhesség-szülés amortizált le ennyire és ásványanyag meg vitaminhiányod van, vagy valami egyéb.
2017. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Megnéztem ezt a drazsét, amit írsz. Ez messze nem egy erős, komplex multivitamin, egy igénybe vett szervezetet vissza tud tölteni.


Márpedig a terhesség-szülés-szoptatás kombó igénybevétel.


Ne hajerősítő bogyókat szedj, hanem komplex, erős multivitamint! És persze, egy vérkép ellenőrzésnek nem árt, hogy kizárja a bajokat.

2017. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De hát nem vagy terhes, vagy igen?

Miért írod, hogy kismamaként?

2017. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Verkep lesz jovo heten.

A merz az egyik legjobb vitamin, olvass velemenyeket. Nekem is tobb doboz elfogyasztasa utan jottek a babahajak, sosem volt meg annyi hajam.

Amugy sosem hullott a hajam vitaminhianytol, tini koromban meg anorexiaval is kuzdottem par evig, akkor mondjuk nem volt tul szep a hajam, de hullani sem hullott.

2017. aug. 23. 15:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Kismama...szerintem mar megszokasbol irtam mert annyiszor hallottam:) szoval Kisgyerekes anyuka.
2017. aug. 23. 15:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem akarod érteni.


Az internetes vélemények sem változtatják meg azt, hogy neked nem hajerősítőre van szükséged. Az akkor kell, ha egy nem igénybe vett szervezet szorul hajerősítésre. Nem érthető?

2017. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Merz-t kúraszerūen kell szedni, az se jó, ha folyamatosan szeded. Egy évvel szülés után szerintem már bõven rendbejöhettél, fõleg, ha nem szoptattál. Ez meg hülyeség, h leamortizálódik a nō, már ne haragudjon, aki ezt írta. Nekem a szülés alatt és után is jó minden értèkem, 5hónapossal kirándulni járunk, szóval ne általánosítsunk már ennyire. A vérkép után okosabb leszel, kérdezõ, segíteni nem nagyon tudok :(
2017. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én hormonváltozásra gondolnèk, szerintem is keress fel orvost. Nekem 6-7 hetes terhesen kezdett el hullani és törni a hajam iszonyatosan, annak ellenére, hogy becsületesen szedem a kismama vitamint, és az általános vérképem is tökéletes. De olyan szintű volt ez az első pár hétben, hogy a fodrászom konkrétan rákérdezett 8 hetesen, hogy terhes vagyok?? (Még senki nem tudta akkor) úgyhogy most vagyok 13 hetes, de le kell vágatnom rövid fazonra mert ez nem állapot..:/
2017. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!