Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jobb igy a gyereknek egy...

Jobb igy a gyereknek egy hasznavehetetlen anyaval?

Figyelt kérdés
En vagyok az anyuka, aki apa javara lemondott volna a gyerekrol. Megszuletett a baba. Koraszulott lett, csaszarra, tejem nem volt napokig, egyatalan nem tudom szoptatni (csak geppel fejek). Total hasztalan vagyok. Az apa vett meg mindent a gyereknek, mert o szeret vasarolni. O csinal szinte mindent, mert alig birtam mozogni (tegnap volt varratszedes). Apa mindent jobban csinal: en nem tudok se oltoztetni, se pelenkazni (van vagy egy negyed ora, mire sikerul), o furdeti, adja be a vitaminokat. A gyerek nala jol erzi magat, nalam nem. Isteni lesz igy anyakent (???) funkcionalni. Igy jobb lesz a gyereknek, hogy itt vagyok, de minek?
2019. aug. 28. 09:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezen gondolataimbol szules utani depresszio lett sajnos. Amit en megtanultam1. Te vagy az anyukaja csak toled születhetett meg ez a baba. 2 te vagy számára a lehető legjobb anyuka. 3 hidd el h te ismered a legjobban meg az apuka se tudja ugy mint te hiszen benned elt 9 honapot. Apukat szépen kicsit le kellene allitani mosogasson o meg tarsai te meg probalj rahangolodni a babara es hidd el hogy jol fogod csinalni!
2019. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a batorito szavakat! Valoban kicsit nyomott vagyok. Nem volt egyszeru a terhesseg sem, es hiaba keszultem abszolut termeszetes, bio-oko szemleletmoddal a szulesre, es az utana valo idoszakra, vegul felig-meddig suegossegi csaszar lett, szoptatas se ugy mukodik, ahogy elkepzeltem stb...

Remelem, tenyleg elmulik ez!

2019. aug. 28. 09:55
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress már most egy jó pszichológust.A párod is lehetne veled biztatóbb magatartású.Miért veszi ki a gyereked a kezedből, hogy ő mindent jobban csinál? Neked is jogod és kötelességed öltöztetni, sőt a nap zömében gondolom veled van.Az elején az ember ügyetlenebb,megesik aztán belejön.Senki se az anyukája hasába tanulta meg az ilyen dolgokat.Azon meg ne szomorkodj, hogy császár lett, az a lényeg mindketten jól vagytok és egészségesek.Ennek örülj.
2019. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 2 hónaposan kezdett el szopni, addig csak kinlodtunk... Fejtem, tápszer, bimbóvédő... Aztán majdnem 3 éves volt, mire abbahagyta:) türelem, nem vagy szaranya.
2019. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Na velünk pont ugyanez volt, azzal a különbséggel hogy hozzam jött szoptatasi tanacsado és segített. 2 hetes babát SIMÁN vissza tudsz szoktatni és lenne is tejed ha tudsz ennyit fejni, úgyhogy hajra, keress gyorsan egyet aki kimegy és segít!


Én se tudtam összehangolódni a babával, mindenki állandóan kivette a kezemből, majd ő megcsinálja jobban tudja stb... Aztán valahogy olyan 4-5 hetes kora körül bennem átkattant valami, hogy nem adom b..szki az én gyerekem...! Onnantól nem voltam hajlandó engedni, hogy kivegyék a kezemből, sokat volt mellen, szépen békésen és boldogan voltunk. Az egy nagyon örömteli újra egymásra tálalás volt köztem és a pici között és onnantól fordultak jóra a dolgok. :)

2019. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Két dolgot javaslok, az egyik hogy hívd fel az EMMA vonalat [link] szülés utáni mindenféle gonddal kapcsolatban tudnak segíteni, a másik meg keress egy szoptatási tanácsadót lll.hu


És a férjed hiába tudja jobban, te vagy a gyerek anyja. Valószínűleg a jelenlegi lelkiàllapotod miatt nem nyugszik meg nálad a baba annyira, de ahogy a stressz megy lejebb, úgy lesz jobb.

Amúgy nekem akkor szokott ilyen érzésem lenni ha valaki kitúr a helyemről, a gyerek mellől. Próbáld vissza venni a gyereked, ha bénázol is, az anyja vagy.

2019. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!