Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babával nyaralni?

Milyen babával nyaralni?

Figyelt kérdés

Igazából érdekelnének a vélemények. Májusba született a kis babának és jövő nyáron gondolkozunk nyaralason addigra 1 éves lesz ugye és, mivel apukám 50 éves lesz így együtt utaznánk, megszeretnenk lepni jönnének a legjobb barátjáék is és időbe szeretnénk foglalni, plusz most igy már a nyár végén hátha vannak tapasztalatok, ezért kérdezem már így majdnem egy évvel hamarabb.

Külföldre mennénk, max kb. 2-3 órás repülő útra a 3 már tényleg a plafon lenne. All inclusive szállodába mennénk mindig olyanba megyünk, jobban preferálja a család, így úgy gondolom az étkezéssel nem lenne baj.

Igazából, minden tanácsot meghallgatok, leginkább külföldi úttal kapcs és körülbelül ilyen idős picivel (1 éves körülivel)

Mennyire nehéz kialakítani ott egy kis napi rutint, hogy viselte a baba, evés, alvás minden érdekel!:) Ja és minden felekeppen baba barát szállodát neznek, mondjuk olyat aminek van ilyen kis házas apartman szerű része a szálloda épülete mellett, és medencés helyre mennek, nem tudom mennyire szeretik a kicsik a tengert.:/

Ha nem jó ötlet igazából kihagyjuk, kibirunk pár évet nyaralás nélkül:)



2019. aug. 28. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Van Bababarát szállások csoport FBon, ott sok hasznos infot találsz.


Mi a gyerek 5 hónapos kora óta Angliától a Távol-Keletig rengeteg helyen voltunk vele, a legnagyobb tanulság, hogy rugalmasnak kell lenni. Nem lesz tökéletes, nem lesz olyan, mint otthon, és nem szabad adott programokra rágörcsölni, mert a gyerek simán keresztülhúzhatja.


A többihez nem nagyon szólnék hozzá, mert alapkérdésekben különbözik a véleményünk. Pl szerintem ezerszer inkább a tenger, mint egy agyonklórozott, telepisilt medence, és az all-inclusive-tól is fázom, szerintem túlárazott és gyenge minőségű.

2019. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez gyerekfuggo szerintem, alapban osztom az első véleményét, de leginkább a gyerekhez igazitanam.

Nekem 3 van, az első 10 honaposan már futott, de olyan stabilan, és megfontoltan, hogy csak pislogtunk, (azóta tornász) a második eszik alszik baba volt, velük simán mentünk bárhova.

esmost itt a pont 1evesunk,aki iszonyú eleven, a Balatonba úgy száguldott be, uszogumi nélkül mintha hajtanak.

Fel percem nem volt, ha csendben volt biztos iszonyú rosszat csinált.

3 kg-ot fogytam a nyaralaskor, szóval én a gyerektol teszem függővé.


Egyébként felveszi a ritmusotokat, és ha nem gorcsolsz rá a programokra, stb élvezhető is.

2019. aug. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek a gyerekekkel utazni. A nagy már 6, így visszalátogatunk olyan helyekre is, ahova babaként vittük, a kicsi pedig rettentő mód alkalmazkodó, bírja a strapát, de tényleg.

Persze nem csak én szaladgálok a gyerekekkel, van apjuk is.

Külföldre pedig csak akkor megyünk, ha a kicsi nagyobb lesz, olyan 5-6 éves, mert akkor már emlékezni is fog rá.

2019. aug. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szintén májusi a babám, idén volt 1 éves és voltunk külföldön nyaralni. Autóval mentünk, a babám egyáltalán nem sírt, végig szunyókált, amikor megálltunk ment futkározni. Ételt olyanokat kapott amik itthon is vannak. Éjjel nagyon jól aludt, alapból átalussza az éjszakát fél éves kora óta de a nyaraláson konkrétan beájult az utazóágyba este. A napirendje ugyanolyan volt mint itthon, egyszer alszik napközben és bárhol voltunk ő bealudt. A tengert imádta! Amikor sétáltunk ki a partra csak meglátta a tengert és már sikítozott örömében. :) A parton sétálva a víz hangja pl 1 perc alatt elnyomta és utána a strandsátorban szunyókált. A kis úszógumijával be is mentünk vele pár métert és nagyon élvezte a hullámokat. Mondjuk ő elég bátor baba. :)

Semmiképp ne hagyjátok ki! Mi nagyon élveztük vele a nyaralást és ő is nagyon élvezte az első kis külföldi kalandját. :)

2019. aug. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeri egyeltalán nem lehetetlen. De leginkább babafüggő. Meg egy kicsit, hogy ti mennyire vagytok lazák 😃
2019. aug. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!