Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babával volt valaki...

6 hónapos babával volt valaki külföldön nyaralni?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor leírnád, hogy hol, és milyen volt?

Az “Én nem mennèk...” típusú vàlaszokat köszönöm , de nem kérem. Tényleg CSAK olyan válaszokat várok, amikben személyes tapsztalatokat olvashatok.

Nagyon köszönöm!:)



2018. jún. 29. 22:30
 1/3 babyboom567 ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező!

Szerintem menjél most nyaralni.Engem sajnos tavaly lebeszéltek,hogy kicsi a gyerek meg blabla bla.Szóval idén mentünk 18 hónapos.Számomra egy káosz volt ekkora gyerekkel nyaralni,és érzem,hogy tavaly sokkal könnyebb lett volna.

Ha szerettem fürdeni, menjetek, tenger, vagy tópartra.

2018. jún. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Igen, repülővel. Igaz, a húgomat látogattunk meg Dániában, szóval nem tipikus nyaralás, de nem volt semmi gond, nagyon élveztük. Ha van valami kérdésed, szívesen válaszolok.
2018. jún. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szinten nem tipikus nyaralas, de Manchesterben 6 honapos koraban repulovel egy hetet. Ő nagyon jol elvolt a valtozasokkal es az emberekkel mar akkor is, igy nyugodtan indultunk el vele. A repulouton aludt, a szallodat szerette, a parkozast is. Akkor nagyon sokat aludt meg ugye nappal is, igy konnyeden mentek a dolgok. Gyerekfuggo tehat.:) Most 2,5 lesz, hogy ujra kulfoldre megyunk 2 ejszakanal hosszabb idore, izgi lesz.:))
2018. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!