Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babával milyen...

8 hónapos babával milyen Horvátországban nyaralni? Úgy értem a kérdést, hogy mennyire nehéz ebben a korban?

Figyelt kérdés
köszönöm, ha valaki megosztja a tapasztalatát

2018. máj. 7. 09:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
El lehet menni persze, de hbazbnem nyaralás lesz nektek, az is biztos.. Ő fog diktálni ha nyűgös, altatni kell, ha éhes ennie kell, szoval az nektek nem lesz igazi kikapcsolódás
2018. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

Én nem mennék ekkora gyerekkel. Mi tavaly anyukámra bíztuk 3 napra az egy éves lányunkat de nem mondhatnám hogy élveztem folyton körülötte jártak a gondolataim Ő meg jól elvolt a Mamával igaz csak két utcányira lakunk egymástól majdnem napi szinten találkozunk ezért mertem rá bízni tudtam hogy nem lesz hiszti :)

Idén már visszük Őt is :)

2018. máj. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Ebben a korban szerintem az a nehéz része - bárhol nyaraltok - hogy már le kell tenni valahová, hogy mozogjon és biztos nem akar majd egy kijelölt takarón maradni, viszont még félted, mert a szállodai szobák nem bababarátok, cipők közé étteremben, köztéren ugye mégse, a természetben meg bekapdos ezt-azt. Tehát marad a babakocsiba kényszerítés vagy cipelés ölben, hordozóban, amitől viszont főleg ti fáradtok le :)
2018. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát ez az utolsó, ettől tartok. Amúgy jó baba, egyenlőre nagyon nyugodt, én is inkább attól félek, hogy mászni akar majd mindenhova, ami nem is lenne gond, de pont olyan részre mennénk, ahol erre nem sok lehetősége van, mert szikla van, vagy magas rész.
2018. máj. 7. 10:36
 5/14 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron volt a lányom 8-9 hónapos, kétszer is voltunk vele nyaralni, igaz nem külföldön. Semmi gond nem volt, nagyon jól érezte magát, imádott pancsolni, jókat is aludt.

Nagy élmény volt gyerekkel nyaralni😊

2018. máj. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ebben a korban a gyereknek még mindegy, hol van, itthon, vagy Horvátországban. Ugyanannyit kell vele foglalkozni. Ha már mászik, akkor figyelni, hogy az idegen helyen milyen a padló (koszos, hideg, esetleg konnektorba nyúlhat-e, mibe kapaszkodik). Innentől csak a nevelési stílusod múlik. Ha amúgy is jártok mindenféle, rugalmas a napirend, akkor ott se lesz gond. Mi élveztük a nyaralást, de nálunk amúgy is mozgalmas élethez van szoktatva a baba, amíg várost néztünk, a hátamon aludt kendőben, bárhol megszoptattam, nem féltettem beengedni a vízbe stb.

A másik amire nagyon gondolnom kell, hogy hogyan fogtok utazni, azt mennyire bírja.

2018. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
a napirenddel nincs gond, nem első baba, inkább attól félek, hogy lemászik valahonnan.
2018. máj. 7. 12:38
 8/14 anonim ***** válasza:

Az én fiam 8 hónapos lesz a nyáron. Nagy nyaralást nem tervezünk, mert nekünk nem lenne olyan kikapcsolódás, ahogy már előttünk is írták.


Viszont, írod, hogy van nagyobb gyerek. Miatta viszont meggondolnám. Mert Te vagy Apa lehetsz a babával, ameddig a másik szülő fürdik a nagyobb gyerekkel pl.

2018. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen, igen, :) csak hát az anyai aggodalom.. :)
2018. máj. 7. 14:13
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom...Mi mindig mentünk velük nyaralni és soha semmi gondunk nem volt. Tavaly a 8 hónapossal és a 2 évessel Malagán voltunk. Étteremben nem mászkáltak a gyerekek, mind a kettő csücsült az etetőszékbe. A babakocsiban szuper jókat aludt a fiam a parton is, de a 2 éves is aludt ebéd után a napozóágyon. Összecsukható járókát vittem a partra, abban is szépen eljátszott (pedig itthon sosem használtam). A pancsolást meg imádta. Az altatás nálunk meg annyi, hogy hasra teszem és betakarom, aztán maga elalszik... Szóval lehet élvezni kicsi gyerekkel is a nyaralást (tudom-tudom, szobanövény gyerekeim vannak)
2018. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!