Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki volt már 6-7 hetes...

Valaki volt már 6-7 hetes babaval nyaralni belföldön 4-5 napot? Hogy telt?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 13. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Ugyanúgy mintha otthon lettünk volna. Mondjuk én külföldön lakom , itt nem csinálnak akkora hisztit az újszülöttből, hogy pl. hetekig nem viszik ki az utcára sem.
2019. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ, hogy hova mentek meg mik az igényeitek.

Mi fürdős helyre mentünk volna mikor a lányom ilyen idős lesz, így azt inkább lemondtam, mert nem nagyon tudnánk pici baba mellett kihasználni, de pl városnézős helyre simán elvinném.

Ja, és nem külföldön élek :)

2019. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Wellness szállodába mennénk, de városnézés, allatkertezes, gyerekprogramok lennének inkább, az újszülött mellett nagyobb gyermekkel.
2019. ápr. 13. 11:42
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

"itt nem csinálnak akkora hisztit az újszülöttből,"


Mintha az lakóhelyfüggő lenne, hogy kit mennyire visel meg a szülés, milyen gyorsan regenerálólódik (pl: 6 héttel szülés után csak a medence partjáról nézhettem volna a vizet egy wellnessben mivel 8 hétig véreztem...).

Az is lakóhelyfüggő nyilván, hogy milyen hamar sikerül egymásra hangolódni a babával, beállt-e már a kereslet-kínálat az anyatejmennyiségnel (nekem nem)...

Hasfájős babával is élmény lehet virrasztani idegen helyen.

Vérszegényen ájuldozva várost nézni... stb.

2019. ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Mi apartmanban voltunk a Velencei-tónál egy 7 hetes babával, a két nagyobb gyerekünkkel és egy pár nagyszülővel az augusztusi kánikulában úgy, hogy a férjem estig dolgozott (nem tudott szabit kivenni, ingázott addig). Nekünk felnőtteknek meló volt, de a gyerekek élvezték. Én is fürödtem, csúszdáztam a nagyobbakkal, a kicsi leginkább aludt és evett, anyatejes volt. Nem volt rossz élmény.
2019. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
8 hetes babával voltunk Balatonon tavaly egy hetet. Első gyermek. Vittük az utazóágyát amiben a nagyszülőknél is alszik és a szoptatóspárnámat is, így szerintem fel sem tűnt neki, hogy nem otthon vagyunk. Anyukámék jöttek utánunk 2-3 napra, akkor tudtunk egy este étterembe menni a férjemmel meg sétálni egyet. Egyébként kint a parton az árnyékban szuperül elvoltunk, a világon nem volt semmi gond.
2019. ápr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Üdülési jogunk van Keszthelyen. 5hetes volt mikor jöttünk. Igazából úgy telt mint otthon. Ő volt az első gyerek, nem volt nagyobb akivel kellett volna programozni. De jót tett nekem is a kornyezetvaltozas, a sok séta a tavaszi napsütésben. Ettünk, pihentünk, sétálunk. Együtt voltunk. 8hetesen nagyszulokhoz vittük 600kmre.na az az út nagyon kemény volt. Főleg az odafelé út. Utána 3evig nem mentunk.
2019. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kb. két hónapos volt, amikor a Balatonon nyaraltunk vele (nálunk is nagyobb testvér volt, őt nem akartuk megfosztani a nyaralástól).

Alapvetően jól sikerült. Árnyékban heverészett a pléden, nézte az eget, a szél mozgatta faleveleket, jól érezte magát.

A programot érdemes lazára venni. Nem biztos, hogy a városnézés jó ötlet vele. Inkább a direkt pihenés, strandolás.

2019. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De jól le lettem pontozva! Egy nem hasfájós, teljesen nyugodt babával egy abszolút negatív hathetes szülés utáni kontroll után úgy látszik, hogy egyeseknek még mindig eretnekség elmenni a sarki boltnál messzebb. Én elfogadom hogy van, aki még a két éves gyereket se viszi el három utcánál messzebb, de akkor meg tessék elfogadni azt is, hogy mi viszont egész pici korától kezdve visszük a babát és egyébként iszonyatosan élvezi. Már 3 éves és imád utazni. Babakorában sem volt ez másképp.
2019. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!