Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártál már úgy, hogy pelenkázá...

Jártál már úgy, hogy pelenkázáskor az új pelus egyből mehetett a kukába, mert rosszkor jött a pisi/kaki?

Figyelt kérdés

2019. aug. 29. 11:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

Volt, hogy a barátnőm nézte ahogy teszem tisztába a fiamat, az új pelus már alatta volt, és épp a hajlatait krémeztem, amikor megszólalt, hogy "Gondold el, ha most hirtelen elkezdene pisilni."


Ahogy kimondta már pisilt is, gyorsan visszahajtottam rá a pelust, fiam meg a hirtelen mozdulat miatt abbahagyta a pisilést.


Kicsit elvettem róla a pelust, barátnőm mosolyogva mondta neki, hogy "mehet" erre jött a pisi maradék része is.


Utána nevettünk egyet, hogy valami agykontroll-ereje van a barátnőmnek.

2019. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Pelenkagyilkosnak hívtuk miatta kicsinek
2019. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
jobb is van: furdeted, epp alatta van meg a furdolepedo, torlod, veszed elo a pelust, epp huznad ki alola a lepedot, amikor telibef***ssa.
2019. aug. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%

Kislányom popsija alá betoltam az új pelenkát, erre kifordult a fenekéből a kaki és kezdett gyűlni a kolbász a friss pelusban.


Ahogy jött, hirtelen szaporává változott és fröcskölni kezdett, akkor hajtottam gyorsan vissza rá a pelenkát.

2019. aug. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%

Előző, az én lányomnál is volt már ilyen kaki, a fürdőben pucéran állás közben történt az eset, amikor engedtem a vizet.


Pukizott, jött a kaki, aztán egyszercsak szaporaaaa!


Jól összefröcskölte maga mögött a csempét. :D

2019. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!