Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba fenekén lyuk van? Aggódjak?

Baba fenekén lyuk van? Aggódjak?

Figyelt kérdés

5 hónapos. Ahol kezdődik a feneke ha picit széthúzom van egy kis apró lyuk..Kb mint egy gombostű feje akkora. Voltunk hétfőn dokinál, azt mondta ez vele született, sok gyereknek van nagyon, nincs vele teendő, legyen tisztán tartva és ennyi. Kamaszkornál előbb nem okozhat gondot és lehet akkor sem illetve zárulhat kívül belül is akár.

Ez olyan mint a synus pilonidalis betegség, vagyis az elvileg ebből alakulhat ki felnőttként.

Nektek volt vagy van ilyen a babán? Ismerek gyereksebészeket, keressem fel őket vagy tényleg ne aggódjak?


2019. aug. 29. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Kedves Antal! Látom te nem tudod mire való ez az oldal. Arra hogy a szülők megosszák egymással tapasztalataikat, élményeiket stb. Lehet hogy van olyan anyuka akinek a gyerekét megműtötték mert oda nem illő lyuk volt a fenekén. Ő majd írja itt hogy mi történt a gyerekével és hogyan kezelték. Akkor lehet hogy a kérdező elviszik a saját gyerekét egy másik dokihoz hogy nézze meg ő is. Rengeteg olyan eset van mikor az ember nem egy szakvéleményt hallgat meg hanem többet. Szóval a gúnyolódást hagyd inkább meg annak aki megérdemli ne olyannak aki aggódik a gyermeke egészsége miatt...
2019. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

2 van neki

Picit feljebb


Nézni kellett az elején, hogy széklet ürül-e onnan is...

Kialakulhat sipoly is..


De egyelőre nincs vele baj... 14 hónapos

2019. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mivan ez most komoly? Ha ez trollkodas akar lenni akkor te egy kreten vagy baratom
2019. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kicsoda?
2019. aug. 30. 08:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem értem kinek beszélsz.
2019. aug. 30. 08:15
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok az egyetlen, aki ezzel küzd.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..


Ezen mi trollkodás? Ez egy veleszületett dolog, a férjemnek is van, neki 20 éves kora körül elkezdett begyulladni rendszeresen, most épp nagyműtétre vár, kivágják neki járatostul idén év vége felé, még a sebésszel meg kell pontosan beszélnie.


Vagy nem tudom kinek írtad a trollkodást, volt lehet valami törölt válasz.

2019. aug. 30. 08:19
 7/9 anonim ***** válasza:
1es vagyok. (először 2es voltam) az első válaszoló valami Antal(gondolom kamu név) gúnyolódott, kötöszködött a kérdező el, neki szólt a válaszom csak közben törölték vagy töröltette a válaszát
2019. aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*kötözködött
2019. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen azt még láttam!

A 3asat nem értem :S

2019. aug. 30. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!