Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 4 hónapos kisfiam popsiján...

A 4 hónapos kisfiam popsiján a lyuk feletti részen van egy pici kis lyuk. Ez normális?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre fürdetés után. Nem tudom,hogy írjam le,hogy megértsétek. A fenékcsont alatt és a lyuk felett, a két fenékpofa között bennt a mélyedésben, ami nekünk egy egyenes rész neki ott van egy kis tollhegyni lyuk. Olyan mintha nem nött volna rendessen össze az a rész. Tudtok valamit erről? Mitől van ez és mit tegyek? Igazából csak véletlenül vettem észre,nem piros meg semmi különös,de azért aggaszt!!!
2008. nov. 4. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Én ismerek ilyen babát. Őt megműtötték azt hiszem esztétikai és higiéniai okból.

Mutasd meg a gyerekorvosnak, Ő majd valószínű beutal a sebészetre.

Ne aggódj, nem komoly!

2008. nov. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
elég gyakori ez a jelenség,semmi problémát nem okoz
2008. nov. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk is van a kislányomnak ilyen,egy kis bemélyedés,neki még szőrös is:-))A gyerekorvosunk látta,semmi komoly,szerinte ezzel nincs teendő,van akinek ilyen.Szerintem mivel Te is még csak most vetted észre,nem lehet olyan szörnyű.hagyd,majd ha a fiad később ha zavarja,felnőtt korában ,megműtteti,szerintem kár bántani.

Boldog babázást!

2008. nov. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!!! Biztos hogy nem műttetem meg! Nem lehet látni,csak ha "keresem"!
2008. nov. 5. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

az én fiamnak is van ilyen már születésekor is ott volt. Igaz férjemnek is van ilyen tehát nálunk örökletes. Dokit is kérdeztem aztmondta amíg nem jön belőle váladék semmi gond. Ilyen van. Ha váladékozna sebésznek kell megmutatni. Amúgy sipoly annak a kis lyuknak a neve. Bővebben ha beírod a keresőben találsz róla.

3 hónapos baba anyukája :))

2008. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha eddig nem váladékozott,akkor ezután már talán nem fog, de köszönöm,megnézem a keresőben!!!
2008. nov. 5. 19:56
 7/7 Nikolett851127 válasza:
Én is a tegnapi nap folyamán véletlenül vettem észre a 4 hónapos kislányomnál egy kis lyukat ugyanott, ahol te is írtad. Hát nagyon megijedtem. Voltam gyermekorvosnál megmutatni, azt mondta, hogy nem okoz gondot. Nem váladékozik, nem piros. Remélem, hogy tényleg semmi gondunk nem lesz vele. Első babás anyuka
2012. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!