Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik napközben a 4...

Mennyit alszik napközben a 4 hónap körüli babád?

Figyelt kérdés
Most 4 hónapos és kb 2,5 órát alszik egyszer,délutan. Ez normális? Elég kevésnek gondolom
2019. aug. 29. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3x30 percet aludt.
2019. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egész nap alszik összesen 3 órát akkor én már örülök :)
2019. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elnezest erdemben nem tudok hozzaszolni nekem meg csak 1,5 hos a babam es jo alvo, el se tudom kepzelni h ilyen keveset dog aludni ez komoly?😱😱 eleg ijeszto😃 es mot csinalnak marmint elvannak egyedul azert vagy folyamat veluk kell foglalozni?
2019. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fél órát aludt reggel ébredés után, fél órát délelőtt és kb másfél órát délután, este meg 9től 6ig aludt egyhuzamban.
2019. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem már 6 hónapos a babám, de kb úgy aludt mint az utolsó válaszolónak. 3 részletben úgy 4 órát, plusz az éjjel.
2019. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-asnak: én vagyok, akinek 3x30 percet aludt (6 hónapos kortól 2x30 percet), nem, nem volt el egyedül :)

Mit csináltunk egész nap? Elvoltunk, sok időt elvisz a gondozási feladat (pelenkázás etetés fürdetès öltöztetések altatások), sokat játszottunk együtt, sétáltunk napi 2x, közben bevásárlás stb., azzal is sok idő ment, nem unatkoztunk sosem.

Most másfél éves, reggel 6tól este 8ig tartó elfoglaltság, délben alszik kb. másfél órát. És éjszaka is kel. Nappal az alvását leszámítva egy perc pihim sincs, pedig 5. hónapban vagyok a kistestvérrel, de egész nap pörögni kell. Most már sokszor eljátszik egyedül, de akkor sem ülök,hanem főzés, rendrakás, teregetés stb mindig van valami. Ugyanúgy sok idő elmegy az ő ellátására, plusz a játék, napi 2 játszótér. Nem tudom másoknak hogy van idejük unatkozni. Mondjuk én most élvezem nagyon (a szeparációs szorongás 4 hónapja viszont kikészített).

2019. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Déletőtt 1x30 perc, ebéd után 2-2,5 óra, pancsi előtt 30 perc. Van, hogy felborul valamiért, de összességében kb. 3-4 órát alszik napközben. (Éjjel kb. 10 órát alszik 1 ébredéssel 7 óra alvás után.)
2019. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Normális, ne aggódj, minden baba más. Tudok olyat, akinek pár hetes kora óta egyátalán nem alszik, csak éjjel.

2019. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!