Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős korban lehet...

Milyen idős korban lehet megtanítani a kicsiknek, hogyan kell lemászni az ágyról és hogyan?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hónapos. Még simán lemászna fejjel lefelé. Mikor szokás ezt megtanítani és hogyan?

2019. aug. 31. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Hát én nem tanítottam konkrétan. Annyit mondtam mindig neki, hogy popsival lefelé. De rá jönnek maguktól is. hónapos kora óta leesésgátlos ágyban alszik a fiam. Egyedül megy és jön le.
2019. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11 hónaposan teljesen magától először lemászott, ügyesen popsival előre majd egy héttel rá fel is mászott. Egyetlen egyszer mutattam meg neki, hogy popsival induljon lefele, másodszor már úgy indult neki.
2019. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy két hónapig fordítottunk rajta mindig ha ment lefelé. Aztán feladtuk. Ha raktuk, leseggelt, ha nem raktuk, ment volna orral neki. Aztán egyik napról a másikra kezdte a lábát rakni hogy megforduljon. Egy pár kifogott esés volt, de már lett hajlandóság, így biztatva egyre ügyesebb lett. Kb 1 éves volt mire mászott le gond nélkül
2019. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól hogy fel tudott mászni, ha jött lefelé szóltam hogy popóval jöjjön.
2019. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan 11 hónapos kortól tanítgattuk. Akárhányszor le akart jönni mindig megfordítottam. Most 1 éves nagyjából már tudja, bár felügyelet nélkül tuti nem hagynám az ágyon
2019. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell tanitgatni rá mert ugyis magátol fogja csinálni😁
2019. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kisebbik lányom 9 hónapos korában magától mászott fel-le gond nélkül. Nem kellett tanítani. A nagynak kb 11 hónaposan mutattuk, hogy kell, és onnantól úgy csinálta.
2019. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kislanyom 11 honapos korra mar tolatva lemaszott az agyrol. Apukaja tanitotta neki, nagyon sokszor mutattuk meg neki egy nap.
2019. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11* hónaposan bocsánat ki maradt 1# voltam
2019. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kislanyom pont ma tanulta meg :) 10, 5honapos. Felmaszni kb 2 hete tud. Kb 2 honapja mutattam neki h kell mindig megforditottam es mostt ha mindom h tudod labbal megfordul. Nyugi megfogja lassan tanulni :)
2019. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!