Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek megéri 1 éves...

Szerintetek megéri 1 éves gyerekkel elmenni az állatkertbe?

Figyelt kérdés
Gondoltam hogy szülinapjára elvinnénk. Tudom hogy nem fog emlékezni rá de jelenleg nagyon szereti az állatokat és szerintem tetszene neki. Elég közel is van. Mit gondoltok?
2019. aug. 31. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Hát ha kiirja. Én nemrég voltam 6 hónapossal, persze nezelodott, de amúgy is a mi örömünkre mentünk nagyobb gyerekekkel pluszban.
2019. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Mi voltunk, a nagyobb 4 volt és élvezte, a kisebb akkor volt 1 éves. A kedvence a kintről beszálló galamb volt. Ebből kiindulva én még várnék ezzel.
2019. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Pár év állatkerti munka után csatlakozom a #2-eshez. Még az óvodáskorú gyerekek is nagyon hamar megunják, elfáradnak, egy ekkora gyereknek meg 10 percig lesz érdekes. Kivételek persze vannak, de ne várj csodát.
2019. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2 evesen erdekes volt neki, legalabb annyira, mint az egyik setalos reszen a kavics szorasa, de nemcsak miatta mentunk, hanem magam miatt is, nekem is jo program volt.
2019. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam nagyon bírta már akkor is. Valószínűleg nem ez a megszokott, de ő ilyen típus volt. Ahogy járni kezdett, jobban szeretett gyalogolni mint babakocsiban ücsörögni. Persze azzal mentünk, de többnyire üresen tologattam. Nyugodtan kimehettek, ti biztosan jól fogjátok érezni magatokat, és lehet, hogy ő is élvezni fogja. Emlékezhet rá, hiszen tudtok róla képeket csinálni, jópofa emlék lesz nagyobb korában.
2019. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek imádták ennyi idősen, órákig elnézelődtek. 😊
2019. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Utálom ezt az érvet, hogy úgyse fog rá emlékezni. Akkor ennyi erővel tartsuk négy fal között 3 éves koráig, az az előtti dolgokra ugyanis nem fog emlékezni.


Ha te szívesen mész, menjetek.

2019. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Nekünk a 6 és 3 évessel is teljesen felesleges volt, végig nyavajogtak hogy menjünk már a játszótérre
2019. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8, lehet ha vittétek volna már hamarabb, szerették volna ;)


Ha ti szívesen mentek, menjetek. Neki új inger, friss levegő, séta. Mi minden évben megyünk a nagy 1 éves korától (így idén a kisebb 5 hónaposan volt először), évről évre egyre jobban tetszik neki.

2019. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Coffelia ***** válasza:
100%
Szerintem se az a lényeg, hogy mire fog emlékezni belőle, hanem az, hogy amikor megéli, akkor élmény, inger, tehát épülés. Nyugodtan vigyétek, legyen nálatok babakocsi és/vagy kendő, amibe pakolható, ha amúgy már tud járni, de nyilván baromi hamar elfárad még. Ha van nálatok valami hordozó, akkor a nap közepén simán alszik is egyet, ti meg addig lazán tudtok beszélgetni meg fagyizni.
2019. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!