Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert maradnak ilyen sokaig...

Miert maradnak ilyen sokaig ameghivott barataink?

Figyelt kérdés
Csak nalunk van az, hogy van egy kisbabank (10honapos) es a baratok többsége itt marad furdetes utan is? Olyanfaraszto, nem marasztaljuk őket. Oyan bunkonak erznemm hogy rajuk szoljak hogy ideje menni!
2019. aug. 31. 22:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd rosszul magad, aki nem veszi észre magát, azzal tudatni kell, hogy vegye észre magát.
2019. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ezt csinálták. Szólni kell finoman.
2019. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Amikor meg nem mennek hozzátok, akkor meg az a baj :D
2019. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Anyósékat És sógorékat küldtem el a pibe mert 9 napos volt a lányom amikor 6!! 6an ide állítottak... császárral szültem semmi kedvem nem volt ennyi embert istápolni. Az volt a bajuk, hogy de. 10kor nem volt még kész az ebéd mire ide beállítottak hívatlanul 😡 amikor még mondtam, hogy ha bajuk van el lehet menni.. akkor le kujváztak (direkt írtam így) és lusta dögöztek. Amikor közöltem , hogy akkor legyenek szívesek elmenni tiszteletlen voltam a saját házunkba.

Ezzel azt akarom mondani, hogy szólj ha zavarnak és mond nekik menjenek el ha már zavarnak! Ne szégyelld magad és pláne ne érezd magad bunkónak!!

2019. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy csak nem tudják milyen ez, mert nincs gyerekük?

Az nem megoldás, hogy elköszönsz, és mentek lefeküdni? Én ezt csináltam, de itt olyan a lakás elrendezése, hogy ez ment, ha beszèlgettek még a párommal, nem zavart.

2019. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Fürdés előtt köszönj el tőlük.

Mondd meg, hogy a fektetes órákig is eltarthat, úgyhogy ne haragudjanak meg, de mára te ennyi voltál.

2019. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ismerős. Az első ilyen óta a meghívottal már korábban megbeszélem hogy max meddig jó. Semmi sértődés nem volt azóta se emiatt, már iskolások és mostbis így csinálom.
2019. aug. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én előre megmondom, hányig szól a meghívás.

Nincs semmi egyéb körülmény, csak tisztázni szeretem, mi az ajándék tárgya és mi nem.

"Gyertek el déltől hatig!" Ennyi.

2019. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Gyertek el déltől hatig ebédre és vacsorára!"

"Ugorj fel egy teára háromtól ötig!"

2019. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezeknél az ismerősöknél rászoktunk arra, hogy "nagyon várunk benneteket, de sajnos csak 7-ig érünk rá, utána fürdetés, alvás". :)

Eleinte nagyon zavart, ha valaki tovább maradt, a mi lakásunk sajnos nem olyan ahol el lehet zavartalanul vonulni. A fenti mondat valahogy beivódott mindenkinek, mert amint kimondtam a varázszót, hogy megyek fürdetni, már pattantak is fel és indultak haza. :) Akinek nincs gyereke az nem biztos, hogy belegondol mivel jár ez.

2019. szept. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!