Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet attól baja a kislányomna...

Lehet attól baja a kislányomnak ha mindig a cicaval játszik? 1 eves

Figyelt kérdés

Semmi nem érdekli csak a cica mindig simogatja nezi és nevet rá

Benti cica nem jár ki


2019. szept. 1. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Oltva van? Féreghajtózva van? Bolhairtózva van? Mert ha igen, akkor nem lesz baja. Nálunk 3 cica és 2 kutya van egy másfél éveshez. Nemsoká egy újszülötthöz is.
2019. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Én nem látok ebben semmi rosszat. Persze hogy érdekli a cica, hiszen kedves, puha, élőlény, máshogy néz ki mint egy ember, és könnyen eléri a földön.

Sok kisgyereknek az otthoni állatok a legjobb barátaik.

A fontos, hogy orvosilag folyamatosan gondozott legyen a cica.

2019. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Az én fiam 7-10 hónapos volt az első nyarán, már akkor nagy volt a szerelem a macskával (az első szavai közt is ott volt a cicc és a cica), kinti macska, rendesen tartva. Azóta eteti, ölelgeti, ha nem vagyok elég szemfüles puszilgatja is(a kutyát is) semmi baja nem lett tőlük. Hamarabb kap el vmit egy liftgomb nyomkodás után vagy bevásárlókocsi nyalogatástól.
2019. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Maximum arra figyelj hogy ne hergelje fel a cicát . Nehogy megkarmolja. Mást nem nagyon tudok elképzelni egy benti gondozott cicától. 😊
2019. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!