Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből adjak inni 8 hónapos...

Miből adjak inni 8 hónapos kislányomnak? Cumisüveget nem szereti igazán, sosem fogadta el. Pohárból néha evés után adok neki, de inkább csak játszik vele.

Figyelt kérdés

Vettem DM-ben itatót, ami csőrös, de csak (elvileg) akkor jön belőle, ha szívja, ebben mindig "fuldoklik", annyira sok jön egyszerre. Sima csőrös is van, attól még hányt is a múltkor, annyi víz jött belőle. Oké, tudom, poharazni kéne, de mi elég sokat vagyunk úton, ilyenkor pl az utcán szerintem nem a legjobb a pohárral vacakolni.

Ha tudnátok ajánlani márkát, vagy típust, megköszönném!


2010. jún. 2. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nuby csőrös, 900 Ft a Müllerben.
2010. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mam-os puha csőröst vettem a lányomnak.Nagyon szépen iszik belőle egyedül.Evés után az etető tálcájára tettem, és saját magát kiszolgálta.Addig gyakorolt míg én mosogattam.
2010. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó, ha van "fogantyúja"? Akkor könnyebben iszik belőle, ugye? Amúgy köszi a válaszokat!!!
2010. jún. 2. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Nuk first choice itatópohár:)
2010. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én stampedlis pohárból adtam neki, kb. egy hónapig inkább csak játszott vele, aztán rájött és azóta vígan iszik pohárból Kint meg egy nagyobb szájú ásványvizes palackból.
2010. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A Nubynak van, és 8 hónapos kisfiam már önállóan iszik belőle. Evés közben-után is kiszolgálja magát, és napközben is a keze ügyében van mindig. Odamászik, felveszi, iszik, ha végzett, visszateszi a helyére.
2010. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13:19-es vagyok.Van fogantyúja a mam-osnak.
2010. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!