Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülöttnek meddig kell...

Koraszülöttnek meddig kell légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
17-én megyünk oltásra, akkor megkérdezem a doktornéninket is, de hátha tudja valaki mi az ajánlás?! Kisfiam a 34.héten született. Tüdőérlelőre nem volt idő. Azonnal felsírt, 9/10-es apgarja volt, semmilyen beavatkozásra nem volt szükség Nála szerencsére, 9 nap kórház után (nem akart enni ezért tartották benn) engedték haza. Sose jelzett a légzésfigyelőnk szerencsére. 1 hete eltört a készülékbe helyezendő oldala. Rágumiztuk, de így is sokszor kiugrik, így beriaszt éjszaka nyilván. A héten volt 1 éves. Szerintetek vegyünk egy új szerkezetet vagy már nincsen szükség rá?

2019. szept. 8. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 2 éves korig fordulhat elő bölcsőhalál. A legtöbben 1 éves korig használják, a 2 év nagyon ritka. Én mindhárom gyereknél 1,5 éves kor körül csomagoltam el. (Egyik sem volt korababa)
2019. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam nem volt koraszülött, de én akkor is vennék. Én úgy tudom, hogy a bölcsőhalál 2 éves korig jelentkezhet. Engem megnyugtatna.
2019. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28 hétre születtek az ikreim, korrigált 1 éves korukig használtuk kb. Ez 5 éve volt, azóta azt olvastam tovább ajánlják már... Én sztem nem vennék már újat.
2019. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanazok a paraméterek nálunk is. 34 hét, 9/10-es Apgar, viszont 1500 gramm alatti súly.. Kaptunk tüdőérlelőt születése előtt. Nem volt semmi gond, híznia kellett.


10 hónapos, annyiszor kelek hozzá mostanában, hogy már be sem kapcsolom. Illetve sokszor már a mi ágyunkban köt ki..


De én úgy terveztem addig használom míg magától nem tud meglógni a kiságyból.

2019. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2600 grammal született. Kislányom 2,5, de még nem lóg meg az ágyból, bár már ki tudna mászni, ha akarna😅.
2019. szept. 8. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!