Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hason alszik jobban és hosszab...

Hason alszik jobban és hosszabb ideig a fiam. Nem probléma ugye? Légzésfigyelő van.

Figyelt kérdés
2019. jún. 20. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Már miért lenne probléma? Mind2 fiam hasonalvo volt ugyan legzésfigyelő nélkül, de az egyik 6 évea, a másik 5 hós.
2019. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mind a 4 gyerekem hason aludt mindig is. 😊
2019. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb is a hasonalvás. Nem lesz lapos feje,nem kopik ki a haja és ha bukik,nem nyeli vissza :)
2019. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Születése óta hason alszik. Már akkor is forgatta a fejét balra-jobbra, így nem féltette m.
2019. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mostanában nem ajánlják, de en sem tudtam mit csinálni ha a hátára tettem le is mindig megfordult. Szerintem nem lesz semmi baj, főleg hogy van légzés figyelő. Mondjuk ahhoz képest, hogy háton alvást ajánlják mikor a PIC-en volt 3 hétig végig hason altatták. Anyukám azt mesélte mikor én voltam baba akkor meg az volt az ajánlás hogy hason aludjon a baba :D
2019. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az én fiam is hason aludt "picinek".

most, hogy rájött, hogyan forduljon hasra, illetve gurul, az istenért nem alszik el úgy, csak a hátán, vagy az oldalán. :D

/ 4 hós

2019. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazából lebegnie kéne a gyereknek. Ha hason altatod, nagyobb a hirtelen bölcsőhalál veszélye. Ha hanyatt fekteted,belefulladhat a bukásba. Oldalt fekve meg a csípőjének nem jó.
2019. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így terjednek a hoax-ok is. Tök mindegy, hogy hogy alszik a gyerek. A légzésfigyelő meg az az eszköz, ami nagyjából 100 milliárd forintból ment meg 1 életet. Cserébe sokszor kamu jelzést ad és beteszik a gyereket pár napra a kórházba anyukával/apukával együtt.
2019. jún. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Neon_04 válasza:
Én gyerekorom óta egyfolytában hason alszom néha megfordulok. Nekem így jobb mert nem telik meg az orom takonnyal. Meg a hörgőm nyállal.
2019. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!