Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelő (angelcare)...

Légzésfigyelő (angelcare) minden bekapcsoláskor sípol. Ki lehet valahol kapcsolni?

Figyelt kérdés

Angelcare AC017-esről van szó. Minden bekapcsolásnál sípol egyet (újabban néha kettőt...:/) amire a baba mostanában gyakran felébred...

Tudom, hogy van szüneteltetés funkciója is, de a párom nem engedi használni, mert ugyanúgy zölden villog közben, és félő, hogy úgy marad és nem kapcsoljuk vissza, amikor kéne...

Átolvastuk többször a használati utasítást, semmit nem találunk benne erre a problémára, de hátha esetleg valaki mégis tud valamit...


2019. máj. 30. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekünk más típus van de ugyanez a problem.

Szerintem nem lehet.. :(

2019. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez csak tipp! Nem lehet, hogy merül az elem?
2019. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem sosem sípol😮
2019. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Második: nem, elejétől fogva sípol egyet-kettőt bekapcsolásnál, így kapcsol be. Plusz már lett elem cserélve, mert amikor merült folyamatos téves beriasztásokat produkált....


Harmadik: ugyanilyened van? Nem értem...

2019. máj. 30. 16:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk AC300 van és az is csippan egyet bekapcsoláskor. Nem attól van, hogy merül az elem, azt külön mutatja narancssárga leddel. Már egyszer cseréltünk benne elemet, ugyanúgy csippant előtte és most is. Én annak tudtam be, hogy ez ilyen típus. Használati utasítás nincs hozzá, használtan vettük és azt nem adtak hozzá. Eddig nem zavart és kislányomat sem, ha elaludt és utána kapcsoltam be. De most már néha felriad rá, de sajnos úgy vettem észre, nem lehet kikapcsolni, legalábbis ezt a típust.
2019. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bocsi


Nekem a bébiőrös változat van..benéztem a számokat



3.



De ez durva


Az enyém pocit kattan, ha nem alszik mélyen, még arra is felkel

2019. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát elég durva ez a sípolás :/


Éjjel nem kel fel rá (olyankor még a beriasztásra sem kelt, amikor merült az elem), de nappal nagyon éberen alszik, és alig alszik így is egész nap... ma már délután nem kapcsoltam be inkább a gépet, de akkor meg én nem vagyok nyugodt :(

2019. máj. 30. 18:55
 8/12 A kérdező kommentje:
De akkor úgy néz ki nincs mit tenni, ez így marad... már bánom hogy nem egy drágábbat vettünk.
2019. máj. 30. 18:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is angelcare van, kattan egyet mikor bekapcsolom és kb. 1 másodpercre rá ad egy csippanó hangot.

Én születése óta akkor kapcsolom be, mikor beteszem a kislányom a kiságyba, így nem akkor vacakolok vele, mikor már alszik. 14 hónapja bevált.

2019. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az enyém nem kattan, biztos másik típus.


Én már az alvó babát teszem az ágyba, magától ritkán alszik el, így sajnos ez nem opció...

2019. máj. 30. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!