Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket adtatok eloszor a...

Miket adtatok eloszor a hozzataplalasnal?

Figyelt kérdés
Egyaltalan hogy kell kezdeni a hozzataplalast? Miket adjak neki? A vedonom egy bunko, annyit mondott, hogy kezdjem el es keressek ra a neten. Hat kossz szepen... elso gyerek, gozom sincs az egeszrol

2019. szept. 10. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Van egy csomó hozzátáplálási táblázat, keress rá. Válassz egyet, azt kövesd. Egy idő után úgyis annyira megcsúszol vele, h mindegy lesz, hányadik hónapban jártok, csak a listát figyeled, h mindent kapjon.


Én barackkal kezdtem.

2019. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kiskanalkommando.hu-n ingyenesen letölthetsz egy hozzátáplálás kisokost én az alapján kezdtem. Alma, őszibarack, répa ezek voltak az elsők amiket kóstoltattam. Fokozatosan először 3 kiskanál majd emelve az adagokat.
2019. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj te szegény. :( Az a szerencse hogy tényleg nagyon sok jó tanács van fent a neten. Nem nagyon lehet elrontani. A lényeg hogy ne 3napig kapja ugyan azt hanem hogy 3napig ne kapjon új ízt. Cmhogy kiderüljön hogy allergiás e rá. Bár én nem vagyok ennek a híve. Mi 8honaposan kezdtünk blwzni, de szarik a hozzátáplálásra inkább cicizik ezerrel. :/
2019. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Répát, krumplit, édeskrumplit, édesköményt, brokkolit kapott elsők között. Külföldön élünk, itt ezek adhatóak (tudom, hogy otthon nem mind). Itt azt mondják, zöldséggel kell kezdeni. Közben kapott almát, őszibarackot, sáegabarackot, körtét, szilvát, avokádót. 5 hónaposan kezdtük. Ezeket kb1,5-2 hónap alatt vezettem be. A 3 napot betartottam. 6 hónapos korában legkésőbb be kell itt vezetni a húst és a glutént. Én marhahúst adtam,és grízt. Nem volt soha semmitől baja, egyedül az áfonyától pattogott ki 8 hósan (üveges). Tudom, le leszek pontozva, de voltam egyéb okokbóldietológusnál, ott kaptam ezt a hozzátáplálási tervet.
2019. szept. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem egy nagy tudomány. Beirod a keresőbe, hogy hozzátáplálási táblázat, vagy simán hozzátáplálás és millió oldalt kidob.

A lényegesekre figyeltem/figyelek, mint hús, glutén, tejtermék, tojás, belsőségek, olajos magok, apró magvasok, de a többit ahogy éreztem.

Barackkal kezdtem, almával, krumpli, édesburi, sütőtök. De rengeteg dolgot evett már.

2019. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!