Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elaludnátok 1 éves gyerek...

Ti elaludnátok 1 éves gyerek mellett ha?

Figyelt kérdés
Ha a nappali teljesen bababiztos, és a gyerek szépen játszogat magában, mernétek a kanapén aludni egy kicsit?
2019. szept. 10. 16:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
59%

Igen. Úgysem tudok ébren lenni 0-24-ben.


Persze itt a sok NAGYMAGYARANYA nem alszik a gyerek 34 éves koráig.

2019. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
70%

Legnagyobb gyerekem olyan volt, hogy másfél-kétévesen mikor felkelt korán reggel, benyomtam neki a mesét, és még aludtam kicsit, mert tudtam, hogy nem fog csinálni semmit (mellettem nézte.)

Na, hát a középső meg a kicsi mellett a fejem nem merem nagyon elfordítani, nemhogy elaludni (bár a középső gondoskodna róla amúgy is, hogy ne tudjak aludni :D)

Nem egyformák a gyerekek....

2019. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
20%
Akik azt írják, hogy nem, azok a kutyát sem viszik le a puja miatt? És a WC? Oda is beviszitek, miközben kuláztok a chilis babtól?
2019. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem tudsz figyelni a gyerekre, akkor berakod a járókába vagy kiságyba.

Én biztos nem mertem volna elaludni melletük, egy évesen az egyik már fel tudott mászni mindenhová, a másik meg még folyton eldőlt.

2019. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
54%

13,

nincs kutya,

és egyévesen még nem, mert akkor még be tudtam rakni a kiságyba, ha dolgom volt,

de később igen, jött velem, mert csak így tudhattam biztonságban. Ez van. ;)

De hogy megnyugtassalak, bár semmi közöd hozzá, de elmúlt ez az időszak is. Mire ovisok lettek, már újra magamra zárhattam a wc-ajtót. Kibírtam.

2019. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Babakarám van, szóval bababiztos teljesen. Igazából azon agyaltam, hogy voltaképpen miben más az, ha alszik valaki 15 percet, mint ha mondjuk főz a konyhában, takarít stb? Persze semmi nem bababiztos olyan szinten, hogy ne tudjon megsérülni, de olyanoktól szerintem nem is kell megóvni a gyereket, hogy beveri a fejét vagy elesik. Szóval a sztori vége az, hogy ha sír a gyerek mert történt valami akkor odaugrom - és mindegy, hogy a kanapéról vagy a fazék mellől. Nem kötekedek és nem is aludtam (még) mellette, de egyszerűen nem értem miért lenne ez olyan hatalmas szentségtörés 🤷🏻‍♀️
2019. szept. 10. 19:54
 17/28 anonim ***** válasza:
63%
Akkor minek kérdezted meg, ha tudod rá a választ? 😂😂
2019. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
44%
Inkább úgy szoktam, hogy a gyerekszobában a szőnyegen, és általában elalszik mellettem ő is, vagy ha nem akkor szinte éberen alszok mellette.
2019. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Azért szentségtörés, mert nem írtad le a helyzetet teljesen.

A nappali alatt senki se babakarámot ért.

Ugyanakkor a babakarám = járóka = kiságy biztonsági szempontból. Már ha normálisan van elkerítve és nem pl: kandalló is belül van.

Illetve 15 perc felületes elbóbiskolás nálam messze van az alvástól. :)

Mondjuk érdekes hogy hagyja. Én még ilyen 1 évessel nem találkoztam. Max. úgy hogy te is bent vagy a karámon belül testközelben.

2019. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
A 2 éves mellett sem tudok aludni csak ha ő is alszik. Aludj akkor amikor ő. Nem szégyen az, sőt a legjobb dolog. Ha 2x alszik és van rá igényes akkor 2x. Minden más várhat, kipihenten minden könnyebb lesz.
2019. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!