Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elaludnátok 1 éves gyerek...

Ti elaludnátok 1 éves gyerek mellett ha?

Figyelt kérdés
Ha a nappali teljesen bababiztos, és a gyerek szépen játszogat magában, mernétek a kanapén aludni egy kicsit?
2019. szept. 10. 16:52
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Egészen konkrétan a nagyszoba maga van leválasztva, de kandalló pl pont van benne (nincs beüzemelve) :D Szval babakarám is, meg nem is.


Testközelben lennék, ott vagyok a kanapén, oda tud jönni.


Igen, tényleg furi de ő ilyen gyerek, nagyon elmélyülten tud játszani már most is, amikor éppen nem jön ra a félóra hogy csakis rajtam jó ugrálni.


Az a “baj”, hogy bölcsis délelőtt 5 napon és hazafele a kocsiban alszik, szóval nálunk sajnos nem játszik az, hogy alszom amikor ő, mert abból igen csúnya baleset lenne :”) Azért is tettem fel a kérdést mert hajnalban és délelőtt dolgozom, aztán hazamegyünk és teljesen ki vagyok nyúlva... állandóan kísért a gondolat, hogy pont ugyanannyira vagyok jelen veszélyt elhárítani ha bóbiskolok a kanapén, mintha főznék...

2019. szept. 11. 00:03
 22/28 anonim ***** válasza:
59%

És szerinted a beveri magát a kiságy raácsaiba, vagy a kandalló vaaba, ugyanaz?


Nem, ez nem biztonságos.

Nem nézel ki eleget illetve pont sokat a gyerekedből.

2019. szept. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
És ha az autó helyett a bölcsiben aludna? Az én gyerekeim egy évesen még csináltak olyat, hogy úgy estek el, hogy mehettünk az ügyeletre (pedig 2 centire mellette álltam), vagy a megpróbáltak ezt-azt lenyelni, fülükbe, orrukba dugni, és előszeretettel építetettek emelvényeket bármi veszélytelennek tűnő tárgyból, hogy felmásszanak valahová. Szóval ha csöndben voltak, az mindig gyanús volt :) ha nem, akkor meg úgysem tudtam aludni.
2019. szept. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Miért nem alszol délelőtt, mikor bölcsiben van?
2019. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
24: valszeg akkor dolgozik.
2019. szept. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyerkőc aludjon a bölcsiben, te meg hazamesz és szundikálsz,mig érte kell menni. Bár én is 3kor keltem ovis mellett, en mentem érte, de nem aludtam el mellette, mert tudtam, hogy képes 3mp alatt esni, borulni.
2019. szept. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
52%
En aludtam 5 eves mellett,aztan egyszer arra jottem ki,h a nyaka kore tekerte a telefon tolto zsinort. Utana soha tobbet. Azzal jatszott,semmi baja nem lett,de rosszul lettem...
2020. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, és nem izgat hogy miközben te aludnál a gyereked mit csinálna? Pont ezért van a rengeteg ablak kiesős baleset az ilyen felelőtlen anyák miatt!!
2020. dec. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!