Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez tul gyors fejnovekedes?

Ez tul gyors fejnovekedes?

Figyelt kérdés
2 het alatt 1,5 cmt nott a kislanyom fejkorfagat. 38rol 39,5. Ez soknak szamit?

2019. szept. 10. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha akkor volt az első mérés, miután született, a második meg most 2 héttel később, akkor nem sok. Biztos meg volt nyomódva. De simán el is mérhették.
2019. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 honaposan volt neki 38 es 2 hettel kesobb 39,5
2019. szept. 10. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
A mérés az sacc per kábé, ahova épp sikerült a centit fogni.
2019. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert ha sok, akkor összenyomod a fejét? Nem értem az ilyen kérdéseket. Nyugodj meg, örülj a gyerekednem.
2019. szept. 11. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

En meg az ilyen valaszokat nem ertem kedves utolso!

Azert tettem fel a kerdest, mert szuletesekor agyverzese volt, es a neonatologustol, a vedono es gyerekorvosunk is mondta, higy nagyon figyeljem, 2 hetente akar hetente merjem a fejet mert ha tul gyorsan no, akkor vszeg az agyviz nem tud aramolni es felgyulemlik, azt pedig muteni kell. Jovo heten megyunk dokihoz ha visszakott szabirol, adig kivancsi voltam ez milyennek szamit most.

Szoval osszenyomni nem fogom a fejet, de lehetet hogy shunt-ot kell neki beultetni. Mielott ilyen flegma es lekezelo valaszt irsz szallj magadba

2019. szept. 11. 09:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor talán nem itt kellene kérdezősködni, ha agyvérzése volt a gyerekednek. Hanem konzultálni ORVOSsal.
2019. szept. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Konzultaltam nem latod hogy leirtam?! Havonta jarunk hozza addig pedig azt kertek h 2 hetente merjem a fejet! Es szabin van jelenleg az orvos . Imadom hogy itt egyesek olyan lekezelo proli stilusban beszelnek masokkal mintha ok mindent tokeletesen tudnanak es csinalnanak. Pontosan azert van ez az oldal, hogy az ember ne csak egy orvost tudjon meghallgatni, hanem masok szemelyes tapasztalatait... minek vagy itt ha ezt nem erted
2019. szept. 11. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!