Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Hol vesztek ruhát saját csecsemőnek? Milyen áron és stílusban? Milyen előnye van?

Egy korábbi kérdés miatt merült fel bennem. Nem ideológiai vitára gondolok, ötleteket gyűjtök. Tudom, hogy van, aki szerint az olcsó a gáz, van aki szerint a drága, hasznàlt, új stb. Az érdekelne, hogy konkrétan milyen boltban és nagyjából mennyiért vesztek, és mi tetszik benne. Szeretném kipróbálni a nekem is tetszőket. Köszi!

Keress kérdéseket hasonló témákban: csecsemő, ruházat

szept. 10. 22:02  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Legtöbbet a h and m-böl, de vettem: brendon, lidl, pepco, tesco-ban is. Nem csinálok belőle hiúsági kérdést, jobb ha egy párszáz forintos body-t hány össze, mint egy drágát. Magamnak általában drágább ruhát veszek, de azt évekig hordom, nem két hétig.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/21Időpont szept. 10. 22:09 Privát üzenet

En is H&M, meg Reserved. Altalaban akciosak, ingyen postaval :D

Itt talalok, tok jo divatos ruhakat, megfizetheto aron.

Vagy egy csoportbol szoktam meg hasznalt Gap vagy Geox stb cuccokat venni

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/21Időpont szept. 10. 22:19 Privát üzenet
Csoportbol hasznaltan****

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/21Időpont szept. 10. 22:19 Privát üzenet

Next , Angliában ha kint vagyunk, a minősége kifogástalan

F&F ha meglátok olyat, ami szép, minősége nem rossz

Brendon, szépek de nem a legjobb, nekem sokszor kinyúlik

Háda: angol márkákra vadászok, pl vettem most egy baby GAP szettet

Pepco, ha van valami cuki Minnies, nyuszis..minősége nem a legjobb, de elég olcsó, itthonra koszolni pl tökéletesek és amúgy vannak cukik

árat nem tudok, mikor mennyi

vettem már 250ért Pepcoban bodyt de 8000ért is a Brendonban rugit, igazából semennyit nem sajnálok rá, imádom öltöztetni

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/21Időpont szept. 10. 22:33 Privát üzenet
Wrbshopokbol elsősorban: duns, reima, kite, maxomora, little green radicals

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/21Időpont szept. 10. 22:44 Privát üzenet
Nekünk nagyon sok ruhája van a pepcobol, eddig még eggyel sem volt minőségi kifogásom. Ezen kívül f&f, Lidl, h&m illetve van neki több turkalos darabja is. Hiába olcsók, sokan mondják mindig milyen szép kis ruhacskakban van a kisfiam

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/21Időpont szept. 10. 22:52 Privát üzenet
H&M, C&A és Zara legtöbbször, illetve néha Takko. H&M-ben nagyon sok az akció, a Zarában is, a honlapjukat érdemes nézegetni. Vannak kapott ruhák is, azokban sok a Brendonos. Vannak pepcos darabok is, de nekem a pepcoval az a bajom, hogy sem magamon, sem a gyereken nem szeretem a nagyon neonos, kirívó színeket, a mintha hátán mintát. Nekem a pepcos ruhák 90%-a egyszerűen csicsás, ezért nem vásárolok ott, nem azért, mert olcsó. Szóval én ezért vásárolok a fent említett üzletekben, mert jobban bejön a ruhák stílusa, színe, a minták egyszerűsége.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/21Időpont szept. 10. 22:55 Privát üzenet
H&m főképp.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/21Időpont szept. 11. 05:36 Privát üzenet
Ruhafalváról veszek a fiamnak rengeteg mindent. Vannak időszakok amikor nagyon jó cuccok vannak, vannak amikor semmit se találok. Akkor általában a H&M-et választom. , de Épp ma érkezik egy óriási csomag ruhafalvas csomgunk :)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/21Időpont szept. 11. 07:11 Privát üzenet
* egy óriási csomag a ruhafalvatol

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/21Időpont szept. 11. 07:12 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Volt már olyan, hogy a babátok megijedt a saját pukijától?
Ismertek olyan családot, ahol az első baba nagyon szép volt? Vagy akár saját gyerek ☺️ A második, többedik gyerek is hasonlóan szép lett?
A 3-4 hetes csecsemő a sírásával, ordításával károsíthatja a saját hallását?
Hogyan készitetek ételt 5 honapos csecsemőnek? Szigoruan betartjátok azt az elvet hogy semmi so és semmi cukor az ételbe? Mert ha igy készitem az ebédjét nem akarja megenni....
Hány hónapos csecsemőnek adnátok saját készítésű, házi fonott kalácsból?
Mi a véleményetek arról, ha egy pár hónapos csecsemőnek már saját oldalt csinálnak a szülei közösségi oldalon?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!