Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vesztek ruhát saját...

Hol vesztek ruhát saját csecsemőnek? Milyen áron és stílusban? Milyen előnye van?

Figyelt kérdés
Egy korábbi kérdés miatt merült fel bennem. Nem ideológiai vitára gondolok, ötleteket gyűjtök. Tudom, hogy van, aki szerint az olcsó a gáz, van aki szerint a drága, hasznàlt, új stb. Az érdekelne, hogy konkrétan milyen boltban és nagyjából mennyiért vesztek, és mi tetszik benne. Szeretném kipróbálni a nekem is tetszőket. Köszi!

2019. szept. 10. 22:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Legtöbbet a h and m-böl, de vettem: brendon, lidl, pepco, tesco-ban is. Nem csinálok belőle hiúsági kérdést, jobb ha egy párszáz forintos body-t hány össze, mint egy drágát. Magamnak általában drágább ruhát veszek, de azt évekig hordom, nem két hétig.
2019. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

En is H&M, meg Reserved. Altalaban akciosak, ingyen postaval :D

Itt talalok, tok jo divatos ruhakat, megfizetheto aron.

Vagy egy csoportbol szoktam meg hasznalt Gap vagy Geox stb cuccokat venni

2019. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Csoportbol hasznaltan****
2019. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Next , Angliában ha kint vagyunk, a minősége kifogástalan

F&F ha meglátok olyat, ami szép, minősége nem rossz

Brendon, szépek de nem a legjobb, nekem sokszor kinyúlik


Háda: angol márkákra vadászok, pl vettem most egy baby GAP szettet


Pepco, ha van valami cuki Minnies, nyuszis..minősége nem a legjobb, de elég olcsó, itthonra koszolni pl tökéletesek és amúgy vannak cukik


árat nem tudok, mikor mennyi

vettem már 250ért Pepcoban bodyt de 8000ért is a Brendonban rugit, igazából semennyit nem sajnálok rá, imádom öltöztetni

2019. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
Wrbshopokbol elsősorban: duns, reima, kite, maxomora, little green radicals
2019. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk nagyon sok ruhája van a pepcobol, eddig még eggyel sem volt minőségi kifogásom. Ezen kívül f&f, Lidl, h&m illetve van neki több turkalos darabja is. Hiába olcsók, sokan mondják mindig milyen szép kis ruhacskakban van a kisfiam
2019. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
H&M, C&A és Zara legtöbbször, illetve néha Takko. H&M-ben nagyon sok az akció, a Zarában is, a honlapjukat érdemes nézegetni. Vannak kapott ruhák is, azokban sok a Brendonos. Vannak pepcos darabok is, de nekem a pepcoval az a bajom, hogy sem magamon, sem a gyereken nem szeretem a nagyon neonos, kirívó színeket, a mintha hátán mintát. Nekem a pepcos ruhák 90%-a egyszerűen csicsás, ezért nem vásárolok ott, nem azért, mert olcsó. Szóval én ezért vásárolok a fent említett üzletekben, mert jobban bejön a ruhák stílusa, színe, a minták egyszerűsége.
2019. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
H&m főképp.
2019. szept. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ruhafalváról veszek a fiamnak rengeteg mindent. Vannak időszakok amikor nagyon jó cuccok vannak, vannak amikor semmit se találok. Akkor általában a H&M-et választom. , de Épp ma érkezik egy óriási csomag ruhafalvas csomgunk :)
2019. szept. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
* egy óriási csomag a ruhafalvatol
2019. szept. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!