Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy pár hónapos csecsemőnek már saját oldalt csinálnak a szülei közösségi oldalon?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom az anyuka olyan típus, hogy még a szülőszobára is okostelóval ment be és percenként adta a jelentést, hány centire tágult. :D

Szánalmasnak tartom...

2013. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
A veszélynek is ki van téve.
2013. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ismerek én is ilyet. az 1 éves gyereknek fb profil. a szüleit le is idiótáztam, hogy minek. meg 2 ismerősöm is most szült és a terhességnek kb minden pillanatáról beszámoltak. az oké ha 1-1 képet posztolnak vagy tudatják, hogy mi van, de heti rendszerességgel?
2013. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Hülyeség, és a moderátorok törölni fogják.


Nagyon helyesen is teszik!

2013. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem totál felesleges dolog.

Van, aki a kedvencének (kutya, cica) vagy a kocsijának csinál külön profilt, ezek is hasonló dolgok, bár az állat (vagy a gép főleg) nemigen fogja fel, mit csinál a gazdi/tulaj, a gyerek viszont később igen, így az sem biztos, hogy jó néven fogja venni.

De ők tudják.

2013. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
szerintem hülyeség és egyben nagyon nagy felelőtlenség. az internet teli van őrültekkel, pedokkal...stb soha nem lehet tudni, hogy pontosan kinézi meg a képeit.
2013. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
Ezt a pedofilos dolgot nem értem. Ha megnézi egy pedofil a baba képét egy másik kontinensen, abból mi hátránya származik a gyereknek?
2013. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Meggondolatlanság, felelőtlenség, és ráadásul teljesen értelmetlen.
2013. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Unatkozik az anyuka, és ezért hiszik az a férfiak, hogy a gyereknevelés csak szórakozás.
2013. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
19:45 az egy dolog, hogy az ember aszerint él, hogy amiről nem tud, az nem fáj... most mondok egy példát: nekem is van egy ismerősöm, ő pl a gyerekéről tett fel meztelen képet. jó igaz gyerek, 3-4 éves körüli, de ha belegondolsz a facebookról lelehet tölteni simán egy fényképet, aztán ki tudja milyen honlapra teheti fel?
2013. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!