Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismertek olyan családot, ahol...

Ismertek olyan családot, ahol az első baba nagyon szép volt? Vagy akár saját gyerek ☺️ A második, többedik gyerek is hasonlóan szép lett?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 08:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen
2019. júl. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Igen, nálunk mindkét gyerek az, és a többi válaszoló is azt fogja írni :)
2019. júl. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Nálunk minden gyerek szép. Amugy ez egy olyan kérdés, amire csak ilyen válasz jön majd.
2019. júl. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Na kivancsi vagyok ki irja azt a sajatjara h nem, nem szep :)



Beallok a sorba a mi gyerekeink szerintem szepek! 😘

2019. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én első gyerek voltam, az volt a legenda, hogy annyira szép újszülött voltam, hogy az osztályos nővérkék is dicsértek, pedig ők ugye láttak már sok mindent. Így hát a szüleim arra készültek, hogy a kisöcsém is ilyen bűbájos újszülött lesz. Ehhez képest hosszúkás, lilásvörös fejű kis alien volt, és apukám később beismerte, hogy először azt hitte, elcserélték...

De azóta megszépült :D

2019. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Direkt kezdtem úgy hogy ismerték e olyan családot 🙂

Persze a saját gyerekével mindenki elfogult, attól nyilván nagyon szép gyerekek ők is 🙂

2019. júl. 3. 09:00
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki szerint szépek a gyerekeink, nem csak az első sikerült jól. Amúgy is nagyon hasonlítanak egymásra, a kiskori képeiken főleg.
2019. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor őszintén: Eszméletlenül ronda kisbaba voltam. Apa mikor ment megnézni, utána fél óráig nem tudott megszólalni, nem erre számított. Pár nap alatt persze kialakultam, de kemény berúgással feledte el a pillanatot 😁😐


Én jót röhögök az egészen, egy babát megvisel a születés, nem kell csodát várni. A császárosok szebbek. Tesóm nagyon szép kisbaba volt, pedig senki nem feltételezte utánam 😁😁😁

2019. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az újszülöttek mind rondák, bocs, ha valakinek a lelkébe gázolok. :D Ráncos lila mazsolák torz fejjel. Mármint nyilván, ez normális, hát most préselték ki a luxusszállóból a kegyetlen nagyvilágba. :) Ez a szülőnek szép a születés csodája miatt, meg amúgyis, a saját babája mindenkinek gyönyörű, nekem is. :)

Aztán gyerektől függően pár hét-hónap alatt már tényleg cuki kisbabák lehetnek, de az elején (majdnem) mindenki ugyanolyan csúnyácska. :)

2019. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jaj persze, hát ki lenne olyan elvetemült, h azt mondja az ismerősnek, h figyi, randa a babád... :D

Mindig minden kisbaba szép mindenki szerint, max magukban megállapítják, h mit gondolnak igazából.

Tudom, h nekem is elfogultnak kellett volna lennem a sajátommal, meg a világ legszebbjének látni, de igazság szerint nem volt az... gondoltam és akkor mi van, az enyém és szeretem. Amikor ezt ki mertem mondani hangosan is, majdhogynem elismerően néztek rám, és befejezték végre a kamuzást, h milyen djönyörűszégesz... :D

Azóta megszépült a csillagom, de ha nem, az se érdekelne.

2019. júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!