Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az is jó ha én készítem a...

Az is jó ha én készítem a babának az ételt és nem úgy veszem az üveges ennivalót?

Figyelt kérdés
Egyrészt nagyi drágának is tartom mellesleg teljesen más íze van mint amit én csinálok és attól tartok utána nem eszi meg a házi kosztot így én készítem neki, de sok embertől megkapom hogy abba amit én csinálok nem lesz elég vitamin stb. Ez igaz?

2019. szept. 11. 14:58
 1/9 A kérdező kommentje:
*nagyon
2019. szept. 11. 14:59
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Mondd, hogy ez a kérdés nem komoly.
2019. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már. A régi világban sem volt üveges bébiétel, azt ette a gyerek, amit a kertben megtermett zöldségekből összekevertek pépnek.

Én sem veszek a gyereknek ha egy mód van rá, bőven van időm itthon megcsinálni magam. Van benne vitamin hidd el.

2019. szept. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Persze,hogy jó csak bánj óvatosan a fűszerrel
2019. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok hülye ember van.

Valaki szerint meg a tápszer azért jó, mert tuti beleteszik a vitaminokat míg az anyatejben nincs K vitamin, szóval az anyatej sz...r.


Én a macerás, nehezen beszerezhető kajákat vettem üvegben, meg pl. céklát, a boltiban ki tudja mennyi a nitrát.

Vitamin annyi van benne ahogy elkészíted, anyós papol a vitaminról és közben minden zölséget rommá főz.

2019. szept. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen a ceklától én is tartok... Így azt házilag nem adtam még , de remélem is hogy midnen vitamint megkap a házilag készített ételekkel. A bolti üvegesben sem tudjuk hogy milyen gyümölcsöt raktak bele , honnan származott stb....
2019. szept. 11. 15:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jó, főleg ha jó minőségű zöldségekből, gyümölcsökből készíted.
2019. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer-egyszer kapott üvegeket, de többnyire én főztem. Most a kicsiknek is így figom
2019. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb.
2019. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!