Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Citromfűteától lehet? Két...

Citromfűteától lehet? Két napja adom nekik de ez borzalom eddig sem íludtak valami nyugodtan de most hogy kipróbálta ezt a teát hát kész borzadály ami éjjel folyik hisz csak tekeregnek másznak feszítik magukat de aludni na azt nem akarnak.

Figyelt kérdés
Nagyon rossz alvók ezért próbált ki ezt a teát na de nagy bánatomra ez sem hatott! Valakinek esetleg vannak ilyen tapasztalatai a tea miatt?
2011. okt. 23. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom ikrek. Mennyi idősek ? Írásodból ítélve szerintem a hasuk fáj, arra pedig nem citromfű tea kell, hanem espumisan vagy infacol. De más fájdalmuk is lehet, akár fogzás miatt is, olyankor is sokkal nyugtalanabbak. Arra pedig a nurofen a legjobb ez fájdalom csillapító.
2011. okt. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6honapos a babam.Nekem is rosszul alszik miota jon a foga.3napja elkezdtem adni a citromfuves teat,de tegnap ejjel nekem is tekergett,sirt keservesen.Ma mar nem adom neki.Lenyeges hogy mennyi idosek a babaid.Gondolom ha rosszul alszanak neked is 6hos korul vannak,es a foguk lehet.A pici babak meg jol alszanak,de ott inkabb tenyleg hasfajas lehet.En is tanacstalan vagyok.A vedo no azt mondta hogy keszuljek,ez eltarthat meg fel evig!
2011. okt. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegnap fiam (15hós) nem akart elaludni, 22:30 volt mire elaludt! Tegnap lehet éreztek valamit nem tudom ilyet nem csinált még a babám soha!
2011. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
10 hónaposak 8-8 foggal talán tényleg a fogak bánthatják mert nagyon rágnak napközben mindig azt keresik mivel tudják a kis ínyüket dörzsölni.Eddig sem aludtak jól csak mióta adtam ezt a teát hát abszurd volt amit leműveltek mintha akartak volna aludni de nem tudtak,még ezt nem nagyon tapasztaltam náluk.Nurofent kapják mert a dokinő náthára javasolta,de hogy ennyi idősen mi jó a pocifájdalomra nem tudom mert nagyon nagyon szelesek és főleg éjjel...
2011. okt. 23. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!