Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tanul meg így rendesen...

Mikor tanul meg így rendesen beszélni?

Figyelt kérdés

Drága anyósom a fiamnak mindig selypitve beszél, hiába mondom, hogy ne tegye. Kojnéjka így, Kojnéjka úgy.. A fiam meg átvette ezt a hülyeséget, és anyósom még neveti is, a gyereknek meg tetszik.

Már mondtam anyósomnak, hogy nem találkozhat a gyerekkel, ha ezt csinálja, de azt mondja majd kinövi, ne drámázzam túl.


2019. szept. 13. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak mondd, hanem tényleg ne vidd oda.
2019. szept. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Valóban nem fogja sokáig csinálni ezt a fiad, szerintem se kell rajta drámázni, bár nem értem anyósodat ez miért szórakoztatja ennyire.
2019. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Engem borzasztóan idegesít ha gügyögnek a fiamnak amikor én is normál,bár kedvesebb hangon beszélek hozzá. Mondd meg anyósódnak kerek perec,hogy ne beszéljen így vele..ha kinövi ezt,ha nem.
2019. szept. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyira utálom ha a nagyszülö magasrol tesz a szülö kérésére,vagy kinővi vagy nem,én sem szeretem ha nem rendesen beszélnek a gyerekkel,az én anyosom azt mondja a lányomnak ha elesik hogy áppáfel🙄🙄
2019. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

A gyerek a felnőttől tanul. Ha a felnőtt jigót mond a rigó helyett, ezt fogja megtanulni és helyesnek tartani. Aztán majd szembesül vele, hogy az apja és a nagyanyja hüje(direkt írtam így).

Lehetne több eszük, ha már anyósodnak nem is, legalább a párodnak, hogy nem helytelenül gügyörészünk annak a gyereknek, hanem normálisan beszélünk.

2019. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Engem is nagyon zavar, sosem gügyögtem, még terhesség alatt se. Mondta is anyósom, hogy érzéketlen anya leszek.
2019. szept. 13. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Mekkora baromság,hogy attól érzéketlen lesz valaki,mert nem úgy beszél a gyerekével mintwa fogyatékos lenni..bocsi de máshogy nem tudtam írni. Sokan mondják,hogy a babák szeretik a gügyögést...amivel addig nincs is baj míg értelmes szavakat mondanak se nem selypítve se nem más alapból beszédhibának mondott beszéddel.
2019. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom is sokszor selypitve beszél a gyerekeimhez. Ezt leszámítva szuper nagymama. Egyszer elmondtam neki, hogy zavar. Próbál odafigyelni, ha elkezd selypegni ra szólok és abbahagyja
2019. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!