Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányos anyukák, hogyan tisztít...

Lányos anyukák, hogyan tisztítsam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hetes kislányomnál, ha széthúzom a nuniját, bele van rakódva ilyen fehér cucc. Fürdésnél sem jött ki.

Ki kell törölni, vagy hagyni kell? Nem szeretném piszkálni, de azt sem, hogy valami baj legyen.


2019. szept. 13. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem.mindenkepp torold ki, hisz sajat magadban sem hagyod a dzsuvat. Valoszinu kellemetlen is szamara. Popsi torlovel ovatosan.
2019. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Ha minden alkalommal kimostad volna rendesen neki,akkor nem lenne ,,belerakódva" .

Légy rá is igényes.

2019. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Mivan ti hulyek vagytok??? Belul nem szabad a kisbaba nunijat se kimosni se popsitorlovel v barmivel tisztitani!!! Azok a feher kis dolgok teljesen nornalisak ott !!!!
2019. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mint írtam 1 hetes, a doki azt mondta ne piszkáljam a nuniját, majd ha fürdetjük, akkor mossuk.

Tegnap esett le neki a köldökcsonkja, addig nem fürdettük kádban, csak mosdattuk.

De nagyon szépen köszönöm azt a megállapítást, miszerint az igènyességet hozza fel valaki, segítség helyett.

2019. szept. 13. 20:27
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves harmadik! 😊
2019. szept. 13. 20:28
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Nekem 4 hónapos a kislányom. Azt mondták a korházban is és a gyermekorvos is, hogy nem szabad beletörölni neki. A kakit nyilván ki kell törölni, ha odakerül, de a többi folyás normális és nem szabad kitörölni.
2019. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Az én kislányomnak is ez volt,, rendesen megmostam neki vízzel, fürdetővel, attól nem jött le, aztán olyan 2 hónapos korában eltűnt, azóta se olyan, ne töröld ki szerintem.
2019. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Engem már a kórházban nagyon lecsesztek, mert nem tisztítottam ki neki...... Azóta ugyanúgy tisztító, mint magamnak.
2019. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
4 hónapos a lányom, nekem is mondták mindkét verziót, a kórházban a gyerekorvos rámparancsolt hogy hozzá ne nyúljak, majd elég ha kívülről leölbítem, a saját dokink meg lecseszett hogy mi az hogy nem törlöm ki, fertőzési forrás. Úgyhogy én egy köztes megoldást választottam, hetente 1-2 alkalommal nagyon óvatosan beletörlök popsitörlővel, illetve ha kakis lett, azt is nyilván kitisztítom. Eddig szerencsére semmi baj nem volt.
2019. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is mondták hogy ne töröljem ki. Szerintem ez netto hülyeség. Nyilván nem a hüvelyében nyúlkáltam, de a nagy és kisajkak közé rakódott popsikrémet, miegymást minden fürdéskor kitörölgettem. Mindkét kislányom köszöni jól van. Ráadásul, ha sok popsikrém rakódik oda, a hámosító hatása miatt akár össze is nőhet a szeméremajka. Én minden mosakodásnál széthúztam és kitöröltem.
2019. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!