Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj ha tegnaptol nem evett...

Az baj ha tegnaptol nem evett és nem is akar enni? 8 honapos

Figyelt kérdés
Nem fogadja el de nem is sír. Nem éhes vagy mi a baja?
2019. szept. 18. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz.Mi innen nem látjuk mi a baja.
2019. szept. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted nem baj, ha egy ilyen kicsi gyerek nem eszik 1 napja??? Szerintem nagyon nagy baj! Vidd orvoshoz! Nem gondoltam, hogy ezt mondani kell...
2019. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért így elég kevés információ. Mikor evett utoljára? Mit nem fogd el? Semmit vagy csak a szilárdat? Inni iszik?
2019. szept. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Folyadékot elfogad-e? Miket kínáltál neki amit nem kért? Anyatejes/tápszeres-e? Esetleg cumit váltottál-e (ha üvegből eszik)? Van-e bármiféle tünete? Lázas-e? Lepedékes-e a nyelve? Széklete mikor volt és milyen? Mennyit pisil? Bőrén látsz-e valamit, sápadtabb-e? Sok-sok kérdés amit az orvos is fel fog tenni.

Az én gyerekem már akkor is étvágytalanabb ha taknyos. Most is 4 napja kínlódunk a takonykórral. Ilyenkor főleg a tejital meg a víz csúszik le, szilárd ételből max. pár falat.

Mindenképp vidd orvoshoz mert ha semmit nem fogyaszt, gyorsan kiszárad, akár életveszélyes állapotba kerülhet!

2019. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Kérdés, hogy inni ivott-e? És mit? Anyatejet, tápszert? Ha ezeket igen, akkor azért még ninc solyan nagy gond.

Jöhet fog, fájhat a torok és ezért nem esik jól a darabos.

Ha amúgy nincs egyéb baja, én még nem rohannék az orvoshoz.

2019. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Ja, ne rohanjon orvoshoz... Azért fogzásra meg torokfájásra is kéne valami hogy jobban legyen az a gyerek nem? Pl. Cataflam csepp ami ugye vényköteles...
2019. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%

6, életben nem adtam még Cataflam cseppet a gyerekeknek...


Kevés az infó, kérdező!

2019. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
7: Akkor te nem voltál még fenn éjszakákat fogzáskor amikor már alig élsz a kimerültségtől...
2019. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7-es! Biztos adtal helyette mast! Azt ne mondd, hogy meg eletebe nem kapott semmilyen gyogyszert a gyereked! Mar ha van gyereked...

Nem drog a cataflam, semmi baj nincs azzal ha azt adja fajdalomcsillapitasra. Foleg ha orvos rendelte!😉

Tessek mar azt a gyereket megmutatni orvosnak, biztos oka van hogy nem eszik!!!!

2019. szept. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

8, á, dehogy, virrasztottam az intenzív osztályon is a folyosón, rerttegve, hogy túléli-e....

De akkor is a Cataflam az ágyúval verébre esete. Fogzásra, torokfájásra... na ne már!

2019. szept. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!