Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a babával?...

Mit csináljak a babával? Valaki segítene? Nem akar aludni

Figyelt kérdés

Barátnőm babája én vigyázok rá ők esküvőre mentek hívtam már őket de nem veszik fel a telefont.

Agyaban nem marad meg kézben sem marad és nyüszög vagy mit csinál. Kezét rakja a szájába forog össze vissza. A kezemből is kicsavarja magát. Mi baja?

Voltam már vele sokat kettesben de ilyet mg sose csinált.

8 hónapos


2019. aug. 26. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg próbáld meg megrtetni. Ha nem jön be valószínűleg a foga lesz. Tegyél a hűtőbe egy ragokat várd meg míg lehul és add a kézbe azzal tudja hűteni az inyet
2019. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Lehet jön a foga, nem hagytak nálad fogínygélt, vagy ilyesmit? Illetve nem lehet, hogy éhes/szomjas? Akkor is szokta az enyém a szájába tömködni a kezét. Amúgy én mikor aktív megpróbálom ölbe venni, ringatom és közben énekelek, dúdolok neki, úgy picit lecsendesedik. Nehéz ez, mert nem minden baba egyforma, ami az egyiknél bejön, nem feltétlen fog bejönni a másiknál. Nem tudom, ott milyen idő van, ha jó, akkor próbáld kinyitni jobban az ablakokat, hátha jobban elalszik, ha jobb a levegő a lakásban.
2019. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Én is azt mondanám hogy a foga. De azért erről szólhattak volna. Nézz szét hogy valami krém nincs-e rá vagy ha az nem akkor rágóka
2019. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Szetintem adj neki tàpszert, valamit enni
2019. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Megoldòdott?
2019. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekunk is hetfon volt ... Utana egy jet naszut


Am meg etesd meg itasd meg nezd meg a pelust ha van kendo kosd magadra

Jatsz vele vidd el setalni

Hidd el ha tenyelg elfarad akkor ki fog dolni

2019. aug. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!