Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós körüli babával voltatok...

6 hós körüli babával voltatok a Balatonon? Esetleg elmennétek külföldre? (Románia)?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 06:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapossal voltam. Ügyesen, körültekintően kell rákészülni. Azt ne felejtsd el, hogy bármikor orvosra lehet szükség! Külföldre azért nem mennék, mert ott nem ismerem ki magam.
2010. júl. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi két hete voltunk.az én babám 5 hós.a vízbe nemvittük be,csak kiscsónakba raktunk és úgy,mert neki hideg volt akkor.de énsem mennék külföldre,mint az első írta.
2010. júl. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom épp 6 hónapos volt, mikor elindultunk Erdélybe. Semmi gond nem volt, azt út java-részét átaludta (kb. 12 óra az út) csak sűrűbben kellett megállnunk az etetések miatt. Bátorság, azért mert kisbabánk van, még nem kell bezárkózni. Nem tudom merre felé mentek, de ha Erdély a cél, akkor nyugodt lehetsz, épp olyan könnyű eligazodni, mntha itthon lennél. Értem ezt arra, hogy szinte mindenhol Magyar szót hallasz. Mi Csíkszeredán szorultunk orvosi segítségre, semmi gond nélkül megoldottuk a problémát. A helyi kórház ügyeletén készségesen elláttak minket. A lányom már nagy, 8 éves, de tavaly szintén megbetegedett, és egy helyi háziorvoshoz mentünk. Nagyon kedves volt, gyógyszert is írt, persze egy kis pénzt is adtunk neki..Szóval csak rajtatok múlik, hogy belevágtok-e ! Jó nyaralást! :-)

2010. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi a jövőhéten megyünk a Balcsira, akkor lesz 6 hós a babám. Már alig várom :)

Ha meleg lesz a víz, akkor én beleviszem (babaúszunk, imád pancsolni a nagy vízben). Persze nem fejtetőig, de mondjuk derékig. Ha az idő nem engedi neki, akkor marad a kiscsónak amig mi lubickolunk.

Külföldre nem vinném.

2010. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is Balcsira megyünk augusztusban, akkor lesz 6 hós. Remélem jó lesz. Egy láblógatásig be szeretném vinni a vízbe is, de szerintem visszük a kismedencéjét is, hogy a parton tudjon lubickolni.
2010. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tavaly 7 hónapos volt a kisfiam amikor voltunk a Balatonon. A vízbe sajnos nem lehetett bevinni, mert ordított, de gumicsónakba fektettük és úgy úszkáltunk vele.

Arra készülj, hogy egy ekkora babával teljesen más nyaralni, mint kettesben. Ugyan olyan szolgálatban leszel egész nap. Az lenne a legjobb, ha valamelyik nagyszülő is elmenne veletek, akkor te is tudnál pihenni.

2010. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó:köszi:-)a jó az,hogy a nagyobb gyerekek is velünk lezsnek,ők 18 és 17 évesek:-)
2010. júl. 15. 15:16
 8/8 A kérdező kommentje:
lesznek:-)
2010. júl. 15. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!