Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam napközben...

Hogyan szoktassam napközben is a kiságyba?

Figyelt kérdés

4 hónapos kislányom eddig napközben babakocsiban aludt, tehát tologattam, sétáltunk. Sajnos a szülés szövődményeként gond lett a gerincemmel és eltiltottak a sétától, lépcsőzéstől néhány hétig. Napi egyszer egy órára el tudja vinni a nagymama hogy kint is legyen szegénykém, de a nap nagy reszében a lakásban vagyunk, ez azt jelenti hogy a kiságyban kellene aludnia, ami nem megy. Ahogy leteszem, azonnal ébren van. Nem alszik el pihenőszékben, Adamo hintában (hason alvó), sehol se csak a kocsiban.


Segítsetek kérlek, hogy szoktassam?


Köszönöm a válaszokat!


2019. szept. 23. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

És ha ülsz és úgy tologatod, előre-hátra? Nekem pont pár hete tök jól megszokta ezt a babàm.

Így a kertben vagy esőben a teraszon is tud aludni. Én azért szoktam rá, mert ígx tudok olvasni is közben. Hangosan szoktam, és a beszéd segíti az elalvást, èn mrg haladok a könnyvel (plusz még jó levegőn is van). Egy parki pad esetében is működhet ha a Te feneked alá viszel párnát.

2019. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is az jutott eszembe hogy tologasd otthon.

Vagy légy türelmes. Eddig volt egy szokása, egy új szokás bevezetése nemmegy két nap alatt megy.

2019. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!