Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam rá, hogy...

Hogy szoktassam rá, hogy napközben is az ágyában aludjon az 5,5 hós fiam?

Figyelt kérdés

Nappal csak babakocsiban alszik. Ha innen kiveszem és átteszem az ágyába 5 perc és felébred. Este ott alszik, akkor nincs is baj.


Tapasztalat?


2012. ápr. 21. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerüen napközben árd meg míg nagyon álmos és tedd bele az ágyba. én még ennyi idösen ringatva altattam, majd be az ágyba. elöször lehet mérgelödik, de ha nagyon álmos elalszik. ne hagyd egyedül simogasd maradj mellette ha nem alszik el.


nekem lányom mindig mindenhol elaludt, így szoktattuk. ha pl több napig babakocsiztunk akkor szakítottam idöt hogy otthon is aludjon.

2012. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem csak babakocsiban alszik, de megszoktam. viszem mindenhová a babakocsit. éjjel viszont elvan a kiságyában (4 hós)
2012. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam sehogy rászoktatni. Párszor próbáltam áttenni, de nem sikerült. Úgyhogy nem erőltettem. Jobban érezte magát a babakocsiban. Engem nem zavart.
2012. ápr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!