Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 honapos baba nem eszik...

10 honapos baba nem eszik babaetelt, csak hazi kosztot hajlando, ez baj lehet?

Figyelt kérdés
Kb 7 honapos koratol, miota komolyabban hozzataplalok, csak hazi dolgot hajlando megenni. Semmi pepet, uvegeset, uvegesbol meg csak a gyumolcsot sem, csak joghurtot. Mostanra szinte csak azt eszi, amit mi, csak persze nem olyan fuszeresen es zsirosan,meg uggye, amit lehet, de ha pl vmi izetlen, elforditja a fejet. Volt vki meg igy?Orulnek, ha neha enni vmi babakajat, de nem hajlando es kesz.

2019. szept. 27. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Én babám sem szerette


1 félét evett meg, azt is 10-11 hónaposan

(Univer barackos körtés csirke)


Köszöni szépen, a házival elvan ;)

2019. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne baj? Nem baj. En gyerekem szorol szora ugyen ez. En orultem neki h nem uveges kajan elt, hanem ette/eszi amit mi.
2019. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eloszir csak azt hittem, rossz evo lesz, mint a novere, de aztan rajottem,h.nagyon is szeret enni, csak nem azt, amivel en kinaltam eleinte. Ja, es utalja, ha vmi pepes allagu,5 foga van, igy mindent picire fel kell aprozni es akkor nagyon “szakszeruen” megragja.
2019. szept. 27. 14:58
 4/4 anonim ***** válasza:
A miénk sem ette meg az üvegeset, el is ajándékoztam mind. Csak a házikosztra fáj a foga és nagyon jó evő, nem úgy mint a nővére. Ez van:)
2019. szept. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!