Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hónapos babám napi 5x eszik....

8hónapos babám napi 5x eszik. De most elaludt a vacsi előtt. Felkeltsem enni?

Figyelt kérdés
Ha nem keltem fel, lehet, hogy éjjel ébred fel. De ha felébresztem, lehet, hogy nem tud visszaaludni.
2019. szept. 28. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne keltesd fel.

Hallani fogod ha éhes lesz 😁

2019. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Negyed tízkor írtad ki a kérdést. Akkor már nem kelteném fel.

Viszont amikor eludt, igen. Max 20 perc váy Nem a vacsi miatt, hanem mert az ilyen súlyú "napirendszegés" katasztrofális éjszakát okoz. A Te babádat nem ismerem.

2019. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mikor lett volna az utolso eves? Es mikor aludt el? En amugy fel szoktam ebreszteni, kulonben lottek a nyugis ejszakanak...
2019. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
8-kor aludt el, és 9-kor lett volna a vacsi. +/- 1 óra különbség mindig van, attól függ, hogy mikor kel reggel. De végülis megetettem, igaz, hogy még a szemét sem nyitotta ki, és utána egyből aludt is tovább, de legalább evett. :D
2019. szept. 28. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!