Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tiétek ki bírja várni meg...

Tiétek ki bírja várni meg kész lesz az ebéd? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
Mikor már csak 10-15 perc kB és kész lenne az étel ő akkor kezd el nyafogni hogy már nagyon éhes adják neki enni adok neki addig mást és nem jó neki neki az kell amit most csináltam és mutatja.
2019. okt. 2. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Fözd meg korábbra az ebédet, emellett nem adj neki korábban enni, mert akkor nem csoda, ha nem eszi meg, amit föztél.
2019. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
91%

1. Kezdj hozzá hamarabb az ebédhez, mondjuk pont 15 perccel.

2. Adj neki laktatóbb reggelit.

3. Ne adj mást, van reggeli-tízórai-ebéd. Közte minek tömni még?

2019. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Off: Nincs vessző a mondatodban.


A vége nem tiszta, hogy melyik kaja kell neki, mert több igeidőt használsz, vessző nélkűl, de hát amit írnak..., legyen előbb kész, és egy kajának annyira laktatónak kéne lenni, hogy a gyerek sose legyen éhds. Az éhségérzetet egy embernek nem kéne ismernie 10en éves koráig.

2019. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy csak hisztizik-e akkor mert reggel kap enni. Mikor főzöm az ebédet akkor nyafizik hogy kér enni és olyankor semmi nem jó neki,az kell amit csináltam, még kész se van de ő már enne.
2019. okt. 2. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Tereld el a figyelmét. Énekelj, mondókázz, táncoljatok. 7 hónapos és 2 éves a 2 gyerek, simán kibírják így. 😊
2019. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli és ebéd közt félúton van a tízórai. Ebéd előtt 1,5-2 órával adj a kezébe egy almát és megoldott a probléma.
2019. okt. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli és ebéd közt tízorait qdok neki és már reggeli után megfőzöm az ebédet. Így már csak melegiteni kell és kész.
2019. okt. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Reggeli és ebéd közt tízóraizik

/ ami e csak egy alma.. Az max nasi nálunk/


Általában 11-re kész az ebédje, ő 12-12:20 körül szokott enni.

Néha rájön, hogy éhes, akkor tudom neki adni, olyankor hamarabb is alszik

15 hós

2019. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!