Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kor körüli gyerek...

Egy éves kor körüli gyerek mellett mennyi időtök van netezni?

Figyelt kérdés
Van egy ismim mindig látom fbn pedig van gyereke 1 éves miért kell állandóan fbn lógni?
2019. okt. 3. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell állandóan másokkal foglalkozni?
2019. okt. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy leül facebookozni 5-10 percet, aztán ott hagyja a gépen megnyitva, akkor is onlinenak fogja mutatni.
2019. okt. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pl úgy vagyok mint ahogy a 2-es írja. Belépek aztán úgy felejtem. Még telefonon is előfordul.

De hogy a kérdésre válaszoljak: amikor a délutáni alvása van olyankor vagyok fent leginkább (bár akkor is legtöbbször itt😅). De ha valaki ír messengeren, annyi időm általában van hogy vissza írjak.

2019. okt. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En sokszor ugy hagyom telefonon, hogy csak lezárom, kozben nem lépek ki. De messengen gyakran beszélgetek.
2019. okt. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha anya leszel megtudod, milyen marha sok ideje van az anyukáknak..


Mit foglalkozol vele? Annyit van online amennyit akar, amennyit tud. Attól hogy látszólag online van még közel sem biztos hogy valóban ott van.

2019. okt. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Körülbelül semmi közöd hozzá,hogy más hogyan éli a családi életét,amíg senki nem bántalmaz senkit. Get a life!
2019. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!