Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszotok, tanítotok 1...

Mit játszotok, tanítotok 1 éves babátoknak, illetve milyen játékokkal babrál el egyedül?

Figyelt kérdés

A tanítást úgy értem,hogy mondjuk gyakran ismételgettek állat vagy egyéb hangokat? Tárgyak nevét a lakásban,vagy mesekönyvben?Színeket esetleg?vagy hogy csináljátok? Közös játék nálunk: fogócska mászva, bábozás plüssökkel, torony építés,rombolás,(én építem) könyv lapozgatás(ő lapoz,én mesélek,de nem nagyon figyel,csak maga könyv

Dobálása,lapozása,ütögetése érdekli) hintázás, táncol zenére,én éneklek, mondókázok ő tapsol, van egy ilyen ló szerű gumi állat,amire ráül és ugrál rajta,csak még nem halad+mondóka, állatos laporello,de itt is csak a hajtogatás érdekli.11hós.



2019. okt. 4. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen szoktam állathangokat ismételni, plusz mutatom pl. hogy repül a madár, mit csinál a hal a szájával.Van puha építőkockája azon szoktam a színeket mondani neki. Építést próbálom tanítani neki, de nem érdekli, rombolni viszont imád. Az mind szoktam amit írtál, kivéve a bábozást. Még hangokat szoktam utánozni pl óra tik-tak vagy autó brüm-brüm. Amivel elvan egyedül az két dolog :könyv lapozgatás, nézegetés valamint mindenhol járkálgatni(asztal alatt, bútorok mentén, etetőszéket körbejárja számtalanszor és vizsgálja) Próbálom tanítgatni a hajtogatásra, ruha adogatásra ha teregetek, labdázásra, pici ronggyal felmosni, rakja vissza a dobozba a játékait stb.
2019. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja igen a labdazás van nálunk is,kukuccs a fügönnyel vagy bármivel, a teregetés nála a ruhák kidobálása a kosarból, de egyet már magától feltett a szárítóra. Akkor kb ugyanaz. De azért nem játszunk egész nap.Ti sem? vagyis nem szórakoztatom én egész nap. Elmászkál egyedül is, én teszem a dolgom, ott van körülöttem. Néha az az érzesem emiatt,hogy nem foglalkoztam vele.
2019. okt. 4. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!