Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki, mit gondol az Ében férfiné...

Ki, mit gondol az Ében férfinévről?

Figyelt kérdés
Kinek, hogy tetszik, mennyire lenne előnyös, esetleg hátrányos a jövendőbeli gyermekünk számára? Nekünk tetszik ez a név, de mivel nagyon ritka, így nincs is igazán viszonyítási alapunk. Nyilván mindenkinek más-más tetszik, így teljesen megértem és köszönök bármilyen építő jellegű hozzászólást.
2019. okt. 4. 19:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem tetszik, mert az ébenfa jut róla eszembe, ilyen alapon lassan már az Éber nevet is lehet adni. Egyébként nem hangzik rosszul. Előd, Erik esetleg? Kicsit hasonlóak.
2019. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Na, mert az Előd aztán tényleg sokkal jobb... :D

Kérdező, nekem személy szerint nem tetszik, de nem is az a Medox kategória, szerintem vállalható név.

2019. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1-es: Köszönöm a választ, ez nekem eszembe se jutott. Így már kicsit másképp is fest a dolog. :D A hangzása tetszett, de ebbe bele se gondoltam.
2019. okt. 4. 19:08
 4/18 A kérdező kommentje:
2-es: Köszönöm neked is. Egyelőre csak elmélkedünk, van több ötlet is, csak ez volt olyan különlegesebb, ami az átlagostól eltér, ezért is vagyunk kíváncsiak, hogy mások mit gondolnak, mert igazából mi sem tudjuk eldönteni, hogy valóban jó vagy szép-e :)
2019. okt. 4. 19:09
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a Hófehérke jut róla az eszembe. "A haja fekete, mint ében a mesében"

Szóval én azt hittem elsőre h lány név.

2019. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Elég béna, nekem is a fa jut róla eszembe.
2019. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Különleges név, és a hangzása nagyon tetszik. Viszont nekem is az ébenfa jut róla eszembe ezért nem adnám.
2019. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Egy hófehér bőrű, tejfölszőke vagy vöröshajú kiskrapeknak elég vicces név lenne.
2019. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Neekm is Hófehérke hajszíne ugrott be róla. Szép név, de nem adnám.
2019. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Hófehérke miatt és az É hang lányos volta miatt nem adnám. Arról nem is beszélve, hogy Ébinek akarná mindenki hívni, ami szinte Évi.


Mondjuk el lehetne ültetni az emberekben egy Benit, és úgy esetleg vállalható, de nagyon lányos, magas hangrendű, na meg lágy b, n..

2019. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!