Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonyra lesz 6 hós a...

Karácsonyra lesz 6 hós a kisfiam. Milyen ajándékot vehetnénk neki?

Figyelt kérdés
2008. nov. 16. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lányom is akkor lesz 6 hós:-)

Akkor már ülni fog, lehet etetőszék, fürdőkádba játékok, mászni fog, tehát olyan játék ami mozog, és mászhat utána, játszószőnyeg, bármi ami zenél, mozog, villog...

Az én ajándékom pl egy úszógumi, úszópelus és megyünk az élményfürdőbe úszni. Imádja a vizet..-)

2008. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én fiam is akkor lesz lesz 6 hós,én is vmi füdőjátékra gondoltam,vagy vmi gyömöszölhető nem túl szőrös plüss :)
2008. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is akkor lesz 6 hós!:))

Mi ülést veszünk neki az autóba meg persze játékokat- gumikacsákat amivel fürdhet , láttam olyan kis könyvet Micimackós aminek az oldalai müanyagból vannak és szintén fürdhet vele és rághatja is.

2008. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom december 25-én lesz 6 hónapos:))

MI vettünk neki az auchanba plusz szerű elefántot azt eheti nyugodtan majd. Mást nem nagyon érdemes, mert nem tud még vele játszani. Esetleg még csörgőt meg rágókat, mert az imádja már most is.

2008. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Fischer Price játékokat most jó árban adják a Corában,mi megvettük a Tanuló Kutyust.Magyar nyelvű,6 hós kortól ajánlott.6000 ft-b a kerül(különben 10000 körül van).A Sütifaló játék is nagyon jó,az is magyar nyelvű.Érdemes körül nézni.Az én babám most 6 hós.
2008. nov. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem ez tetszik, én ilyet fogok neki venni:


[link]

2009. dec. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!