Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császárral szültem, a csik...

Császárral szültem, a csik helyére tetoválást csináltatok. Nem veszélyes?

Figyelt kérdés
Van valakinek? Ti megcsináltatnátok. Én elég bizonytalan vagyok.
2010. júl. 16. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszélyes,

de lehet ronda ha még kihangsúlyozod a forradást.

2010. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam.
2010. júl. 16. 09:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is császáros voltam, és ott elég vékony a bőr, és érzékenyebb is, pedig lassan 2 éves már.

Ráadásul megint terhes vagyok.

Ha szeretnél még gyereket, inkább ne csináltass, nehogy eldeformálódjon!

2010. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én semmiképp nem csináltatnám meg. Azt a csíkot csak a férjem látja és neki semmi baja nincs vele, nekem sincs. A tetoválás ott eldeformálódhat és idővel csúnya lehet, különben meg ott szerintem fáj is.
2010. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha mégis megcsináltatod, akkor tegyél már fel képet!
2010. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges oda, ott senki sem látja, és ha megint terhes leszel és ismét császár lesz, akkor meg kivágják az előző vágást a tetkóból is egy darabot , megint összevarják és piszok ronda lesz egy szétvágitt varrott eldeformálódott tetkó!

Csináltass a derekadra hátul, vagy a csípőcsonzodra, hugomnak ott van egy virág nagyon szép!

2010. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem a pupomtol fél centire van a vágás eleje, és kilátszik. Több gyereket nem szeretnék, 3 van. Szerintem se jó ötlet, de már többen rábeszéltek ugy-ahogy. De most megint elbizonytalanodtam.
2010. júl. 16. 10:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Oké, hogy vékonyabb a bőr, de kevésbé érzékeny, legalábbis nekem. Én úgy vettem észre (Én is császáros voltam), hogy mintha érzéketlenebb lenne a vágás körül egy adott területen körbe. Logikus végülis, mert a vágással konkrétan elvágnak csomó bőr alatti kis érzőideget, ami onnantól nincs. Szerintem csináltasd meg, ha nem akarsz több gyerkőcöt, és Én is kérem a képet. :-)
2010. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne csináltass, megbánhatod később és nem lesz vissza út, vagy nagyon költséges.

A tetoválás ma már szerintem leáldozóban van, nekem személy szerint egyáltalán nem tetszik és nem tudom milyen maradt a hasad, de hogy mutasson is szép lapos hasnak kell lenni, különben csak egy erőlködés az egész, hogy eltüntess valamit amit ezzel még jól ki is hangsúlyozol!Egyből oda fogod irányítani a figyelmet!

2010. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem egyenletes vastagságú a bőr a vágásnál,és folyamatosan változik,nagyon könnyen úgy járhatsz,h ahelyett,h a vágás magától elhalványulna,jól kihangsúlyozod a tetkóval.Kérdezz meg egy tetoválót-jót!és hozzáértőt!-,ő szakértő tanácsot tud adni.

Nekem személy szerint nem tetszene,de a te hasad.:))

2010. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!