Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem eszik meg semmit a...

Miert nem eszik meg semmit a hozzataplalasnal?

Figyelt kérdés

Elkezdtuk a ht-t, barackkal kezdtem aztan edesburgonya, aztan alma, krumpli, most szilva. Ebbol eddig csak almat ette meg es a krumplit, de ezeket is csak immel-ammal. A tobbit ordit sir elfordul kikopi... nem is tudom h bevezetesnek szamit e az h a tobbibol evett 3 napig nehany kanallal aztan kesz.

Mivel probalkozzak?



2019. okt. 9. 10:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2019. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Sajnos már nincs igazi nyári barack. Édeskrumpli és sütőtök?

Baba tejberizspép gyümölccsel?

Banán?

2019. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az első napok ilyenek. Pár hét és 5 perc alatt eltüntet 200 grammot. 😄
2019. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
6 honapos lesz a hetvegen
2019. okt. 9. 11:43
 5/15 anonim ***** válasza:

Még pici. Nem biztos, hogy megérett rá. Érdekli, ha Ti esztek?

Ha 1-1 kanállal eszik, az is jó.

2019. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Abszolut nem erdekli foleg h korababa tehat neki fejlodesben a korrigalt korat kell nezni, fel se fogja meg sztem hogyha eszek valamit akkor eppen eszek valamit.-ha ertitek hogy ertem😃 egyedul ez a hozzataplalas amiben a valos korat kell nezni minden orvosa szerint. En is azt gondoltam h meg nem erett ra azert nem eszik meg semmit de az almabol meg betolt 50 milit azt szerette meg a krumplit is de iszonyuan megfogtak a hasat...szenvedett utana
2019. okt. 9. 11:54
 7/15 anonim ***** válasza:
Keverj hozzá egy kis szilvát. Óvatosan. De ráér még amúgy az egész, elég ha kószolgat.
2019. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"egyedul ez a hozzataplalas amiben a valos korat kell nezni"


Miért?

Egyébként meg: mit számít? Időre született 6 hónaposnak SE kell erőltetni a hozzátáplálást, ha nem érett rá.

Második gyerekem 7 hónapos, csak pár nyalást evett eddig. Nem érett rá, kiberregi a falatot. Nem erőltetem.

Nővére 10 hónapos volt mire elfogadott mást is a tápszeren kívül. Vele izgultam, kínlódtam.

Most nem teszem. Ráér.

2019. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor elég ha megkóstolja nem kell jóllakatni minden nap kóstolgat majd rá szokik és ha éhes lesz meg is eszi ,majd hozzá szokik .
2019. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azert kell ebben nem a korrigalt hanem a valos kort nezni mert szuletese ota kapott enni, anyatejet aztan tapszert igy a belrendszere keszen all a dologra, nem eretlen mar. Mindegy ez nem lenyeg ez tenyleg igy van az osszes orvosa ezt mondja (pedig van neki jo nehany...) lehet h kicsit szuneteltetem a dolgot...
2019. okt. 9. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!