Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha most "tízóraira" nem eszik...

Ha most "tízóraira" nem eszik semmit a babám, akkor hozzátáplálásnál be kell vezetem?

Figyelt kérdés
Reggel 9-kor eszik aztán délben,majd délután 4 körül,meg vacsizik és éjszaka egyszer kell.Lassan kezdeném a hozzátáplálást és mindenhol azt olvasom,hogy először a tízórait kell majd kiváltani gyümivel. Akkor a reggeli meg az ebéd közé szúrjak be egy étkezést? De akkor 3 óra alatt 3-szor egyen? Bocsánat de nem nagyon látom át, hogyan is kezdjek hozzá.
2013. márc. 18. 21:16
 1/5 Kerria ***** válasza:

:) Nem kell... én is így jártam. Ahogy nagyobb lesz, lát Téged enni (pl, almát), akkor úgyis kérni fog abból!


Azért kell a délelőtti (dél körüli) étkezéssel kezdeni, hogy ha bármi nemű gondja akadna (hasfájás) az már ne este jelentkezzen!

2013. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, tulajdon képpen igen:).

MIvel eleinte úgysem fog megenni egész adagot, csak kóstolni, az nem fog bezavarni a menetrendbe:).

Mi is így csináltuk. Szopik között kóstoltattam, mondjuk nekem nem volt célom "Kiváltani" étkezést, csak az ismerkedés, szóval lehet, hogy azt másképp kell csinálni:).

2013. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Amíg csak kóstoltatod add neki a reggeli és az béd között. Ha már megeszik egy adagot, azzal kiválthatod az ebédet,0 de ha gyümölcsöt adsz neki, azzal inkább az uzsonnát váltsd majd ki, mert nem olyan laktató. De már csak akkor, ha tudod, hogy nincs tőle baja, nehogy este kezdjen el fájni a hasa.
2013. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még úgyis várok legalább egy hónapot, most 4 hós és "vegyesen" táplált baba. Addig lehet a napirendje is változik. De akkor mindenképpen délelőtt kostóltatok, csak igen ha majd kiváltani szeretnék étkezést akkor ezzel csak az uzsit tudom :(
2013. márc. 19. 07:31
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk sincs tízórai, délután adom a gyümölcsöt.... legelején 2 étkezés között kóstoltattam, de az pici mennyiség volt
2013. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!